Skip to main content

Panel badawczy online w Rwandzie | Badania rynku w Rwandzie

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online w Rwandzie? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Rwandzie, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Rwandzie! 

Mobile and online research panel in Australia

Ruanda w skrócie

Nazwa kraju

Republic of Rwanda

Język urzędowy

English, French, Kinyarwanda, Swahili

Stolica Rwandy

Kigali

Ważne miasta

Kigali, Butare, Gitarama

Populacja

12.79mln / miasto 17%

Średni wiek

20.0 lat

Użytkownicy Internetu

26%

Użytkownicy smartfonów

52.9%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

45.8%

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

72%

PKB ogółem (PPP)

$30.068 billion / $2,444 (na osobę)

Motto narodowe: Ubumwe, Umurimo, Gukunda Igihugu / Unity, Work, Patriotism

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online w Rwandzie?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY W RWANDZIE

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Rwandzie?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Rwandzie zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. TGM and its partner online panels are used solely for market research purposes. Our market research panel is a pre-recruited group of respondents who have agreed to take part in market research projects: including quantitative research or qualitative: such as online surveys, in-depth interviews (IDIs), focus groups, discussion board or IHUTs. 

Poniżej przedstawiamy zestawienie wykonalności badań rynku w v ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami

Maksymalna efektywna wielkość próby:

-

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

79%

49%

Kobiety

21%

51%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

12%

%

20-24

37%

%

25-29

26%

%

30-34

13%

%

35-39

6%

%

40-49

4%

%

50+

2%

%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Rwandzie. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Rwandzie możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?