Skip to main content

Rekrutacja do badań jakościowych i paneli online - dostęp do niszowych respondentów na całym świecie.

Znajdź uczestników, których potrzebujesz do realizacji swojego projektu jakościowego lub ilościowego.
W TGM rozumiemy, czego potrzeba, aby Twój projekt odniósł sukces, niezależnie od tego, czy znajdujesz się w Singapurze, czy w Nowym Jorku i szukasz informacji o użytkownikach swojej marki w Phnom Phen lub właścicielach firm w Lagos.

Współpracowaliśmy Z:

TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo

  Jakościowa Rekrutacja

  Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytania o charakterze eksploracyjnym - prawdopodobnie potrzebujesz badań jakościowych. Badania jakościowe interpretują i opisują zjawiska z perspektywy subiektywnych doświadczeń poszczególnych osób. Pozwalają dotrzeć do pogłębionych motywów związanych z zachowaniem.
  TGM Jakościowa Rekrutacja

  KIEDY REALIZOWAĆ BADANIA JAKOŚCIOWE?

  Badania jakościowe warto przeprowadzić zawsze wtedy, gdy pojawia się potrzeba zbadania motywacji, nawyków czy też uchwycenia określonych zachowań. Często badania jakościowe wykorzystuje się do pogłębienia powszechnych insightów lub eksploracji nowych tematów badawczych.

  Jeśli masz projekt ilościowy, do którego potrzebujesz przygotować kwestionariusz, ale nie wiesz, jak zacząć, o co zapytać - przeprowadź najpierw badanie jakościowe. Dowiesz się, jak zadawać pytania i jakie listy odpowiedzi zasugerować.

  Zrobiłeś już badanie ilościowe, ale nie wszystkie wyniki są intuicyjne? Przeprowadź badanie jakościowe, by w pełni zrozumieć motywacje respondentów.

  CZY BADANIA JAKOŚCIOWE MOŻNA REALIZOWAĆ ONLINE?

  Prowadzimy działalność głównie online, gdzie wykorzystujemy różne metody badawcze i narzędzia badań jakościowych. Nasza oferta obejmuje internetowe grupy fokusowe (FGI), w których od czterech do sześciu osób prowadzi dyskusje grupowe i wykonuje ćwiczenia zgodnie ze scenariuszem badawczym. Oprócz grup fokusowych możemy również przeprowadzać indywidualne pogłębione wywiady (IDI) online na całym świecie, używając MS Teams, Zoom, czy innych narzędzi MS i Mural. Przy każdym projekcie transmitujemy internetowe grupy fokusowe i internetowe IDI, a Ty możesz je oglądać w czasie rzeczywistym. Dodatkowo zapewniamy usługę tłumaczenia symultanicznego dla międzynarodowych grup fokusowych online i IDI online, abyś był w pełni świadomy tego, jak rozwija się dyskusja między uczestnikami.

  Zarządzamy również społecznościami internetowymi, czyli badaniami trwającymi kilka dni. Społeczności internetowe to doskonałe jakościowe narzędzie badawcze, które daje możliwość powierzenia naszym respondentom zadań związanych z ich życiem codziennym w czasie rzeczywistym oraz sprawdzenia, jaką rolę spełnia Twoja kategoria i Twój produkt w życiu respondentów. Heatmapy, ocena wideo, szybkie ankiety, czaty i inne funkcje to tylko część tego, w czym możemy pomóc.

  CZY MOGĘ PRZEPROWADZIĆ BADANIE JAKOŚCIOWE W WIELU KRAJACH?

  Nasza działalność jest głównie globalna, dlatego jesteśmy gotowi do koordynowania tych samych badań online w kilku krajach jednocześnie. Z przyjemnością:

   Zrekrutujemy uczestników:
  • Przeprowadzimy wywiady (chyba, że wolisz to zrobić sam)
  • Dostarczymy transkrypcję wraz z tłumaczeniem, a także nagrania wideo z grup i IDI, wraz z tłumaczeniem.
  • Przygotujemy top line i pełny raport patrząc szeroko i biorąc pod uwagę kontekst biznesowy i sytuację Twojej marki. Raporty eksperckie mogą obejmować min. sentyment wypowiedzi, systematyczne kodowanie.

  Potrzebujesz uczestników do badania jakościowego? Jesteśmy tutaj aby pomóc!

  tgm Rekrutacja Panelowa

  Rekrutacja Panelowa

  Kiedy rekrutacja panelowa jest dla Ciebie dostępna? Zalecamy korzystanie z tej opcji klientom, którzy przeprowadzają wiele badań, aby uzyskać długoterminowe zwroty z inwestycji. Korzystaj z zalet zastrzeżonego panelu badawczego bez ponoszenia kosztownych kosztów rekrutacji i zarządzania.

  CZYM JEST REKRUTACJA PANELOWA?

  Czy potrzebujesz rozwiązania do przeprowadzania regularnych ankiet o określonych profilach, takich jak profile B2B w danym kraju, służba zdrowia lub po prostu osoby o bardzo niskiej częstości występowania, które wymagają określonej rekrutacji i późniejszego zaangażowania? W TGM Research wiemy z doświadczenia, że specjalizacja firmy ma znaczący wpływ na jej potrzeby w zakresie badań rynkowych; z tego powodu stworzyliśmy dedykowane usługi dla wybranych branż. Jeśli chcesz poznać swoje otoczenie biznesowe i stale obserwować rynek, stworzenie panelu dla branży, w której pracujesz, może być dobrym pomysłem i wnikliwym źródłem informacji zwrotnej.

  Porozmawiajmy o stworzeniu Twojej własnej platformy panelowej, aby pozyskać nowych panelistów, którzy będą odpowiadać Twoim konkretnym potrzebom, szczególnie w przypadku długodystansowego śledzenia i jakościowych społeczności.

  CZY TWOJE NABYCIE CYFROWE JEST ZRÓŻNICOWANE?

  Nasza dedykowana usługa panelu jest dostosowanym do potrzeb rozwiązaniem w zakresie opinii klientów.

  Nasi eksperci ds. Przejęć cyfrowych przeanalizują Twoje cele, aby zaprojektować najlepsze podejście do rekrutacji i optymalne połączenie następujących kanałów: sieci afiliacyjne, panele TGM, programmatic, sieci społecznościowe, skierowania, marketing wirusowy, zakup list na podstawie pozwolenia, rekrutacja offline i online i wiele innych inne .

  A JEŚLI CHCĘ WIĘCEJ WYBORU?

  Eksperci TGM Research zalecą różne modele cenowe do nabycia, abyś mógł porównać i zobaczyć, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz także skorzystać z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu kampanii reklamowych ze zoptymalizowanym projektem i stronami docelowymi.

  Potrzebujesz pomocy w zakresie narzędzi do zarządzania panelami i najlepszych praktyk? Nie wahaj się z nami skontaktować, bo w tym też możemy pomóc!

  Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego uczestnika do swojego badania jakościowego?

  Nasze Panele Badawcze 

  Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym.

  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.
  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Dlaczego Z Nami Współpracować? 

  ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. To oni zapewnią spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup, w celu dostarczenia porównywalnych wyników. Nasi konsultanci będą również wspierać Cię przy analizach, generowaniau zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształcaniu danych we wnikliwe obserwacje. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twoich i Twojej organizacji po tym, jak poinformujesz nas, kto otrzyma wyniki badań, w jaki sposób zostaną one wykorzystane i jakie są główne cele firmy.

  PROAKTYWNE
  PROAKTYWNE
  W procesie badawczym nasza agencja może być katalizatorem, który pomoże badaczom, głęboko zanurzonym w danym projekcie, zyskać nowe, świeże spojrzenie. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ
  Badania rynku z TGM to przełomowe rozwiązanie, które umożliwia dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystują nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę, dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony szybciej niż myślisz.

  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
  Współpraca z nami obniży koszty realizacji badań rynkowych i zwiększy rentowność dzięki efektowi skali. Dzięki własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem, TGM ogranicza lokalne zarządzanie Twoim projektem. Doskonale zoptymalizowana treść trafia tutaj!
  Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.
  Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.