Skip to main content
Usługi

Rekrutacja do badań jakościowych i paneli online - dostęp do respondentów na całym świecie.

Znajdź uczestników, których potrzebujesz do realizacji swojego projektu jakościowego.

Usługi

Rekrutacja do badań jakościowych i paneli online - dostęp do niszowych respondentów na całym świecie.

Znajdź uczestników, których potrzebujesz do realizacji swojego projektu jakościowego.

W TGM rozumiemy, czego potrzeba, aby Twój projekt odniósł sukces. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w Warszawie, Helsinakch czy Budapeszcie, znajdziesz z nami informacje o użytkownikach swojej marki na całym świecie.

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI REKRUTACYJNE

Pomagamy w rekrutacji nowych członków do globalnych paneli badawczych online lub paneli doradczych / marek. Możemy rekrutować na wielu rynkach i za pośrednictwem różnych mediów internetowych.

Mamy doświadczenie w rekrutacji paneli od 100 do ponad 10.000 uczestników, na różnorodnych rynkach. Społeczności marketingowe lub non-profit, możemy to wszystko zrobić.
River Sampling
DOBÓR PRÓBY I RIVER SAMPLING

Od pojedynczego po duże, trwające wiele miesięcy społeczności. Mamy narzędzia, które zapewnią sukces Twojego projektu.

TGM Research solutions
KONSULTING BADAWCZY

Przy projektach rekrutacyjnych zapewniamy pełen zakres wsparcia związanego z etapami projektu zarządzania, retencji uczestników i polityki prywatności. Zapytaj nas!


Respondents Recruitment
Potrzebujesz uczestników do badania jakościowego?

Jesteśmy tutaj aby pomóc!


Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytania o charakterze eksploracyjnym - prawdopodobnie potrzebujesz badań jakościowych. Badania jakościowe interpretują i opisują zjawiska z perspektywy subiektywnych doświadczeń poszczególnych osób. Pozwalają dotrzeć do pogłębionych motywów związanych z zachowaniem.

KIEDY REALIZOWAĆ BADANIA JAKOŚCIOWE?

Badania jakościowe warto przeprowadzić zawsze wtedy, gdy pojawia się potrzeba zbadania motywacji, nawyków czy też uchwycenia określonych zachowań. Często badania jakościowe wykorzystuje się do pogłębienia znanych insightów lub eksploracji nowych tematów badawczych.

 • Jeśli masz projekt ilościowy, do którego potrzebujesz przygotować kwestionariusz, ale nie wiesz, jak zacząć, o co zapytać - przeprowadź najpierw badanie jakościowe. Dowiesz się, jak zadawać pytania i jakie listy odpowiedzi zasugerować.
 • Zrobiłeś już badanie ilościowe, ale nie wszystkie wyniki są intuicyjne? Przeprowadź badanie jakościowe, by w pełni zrozumieć motywacje respondentów.   

 • CZY BADANIA JAKOŚCIOWE MOŻNA REALIZOWAĆ ONLINE?

  Prowadzimy działalność głównie online, gdzie wykorzystujemy różne metody badawcze i narzędzia badań jakościowych. Nasza oferta obejmuje internetowe grupy fokusowe (FGI), w których od czterech do sześciu osób prowadzi dyskusje grupowe i wykonuje ćwiczenia zgodnie ze scenariuszem badawczym. Oprócz grup fokusowych możemy również przeprowadzać indywidualne pogłębione wywiady (IDI) online na całym świecie, używając MS Teams, Zoom, innych narzędzi MS i Mural. Przy każdym projekcie transmitujemy internetowe grupy fokusowe i internetowe IDI, a Ty możesz je oglądać w czasie rzeczywistym. Dodatkowo zapewniamy usługę tłumaczenia symultanicznego dla międzynarodowych grup fokusowych online i IDI online, abyś był w pełni świadomy tego, jak rozwija się dyskusja między uczestnikami.

  Zarządzamy również społecznościami internetowymi, czyli badaniami trwającymi kilka dni. Społeczności internetowe to doskonałe jakościowe narzędzie badawcze, które daje możliwość powierzenia naszym respondentom zadań związanych z ich życiem codziennym w czasie rzeczywistym oraz sprawdzenia, jaką rolę spełnia Twoja kategoria i Twój produkt w życiu respondentów. Heatmapy, ocena wideo, szybkie ankiety, czaty i inne funkcje to tylko część tego, z czym możemy pomóc.

  CZY MOGĘ PRZEPROWADZIĆ BADANIE JAKOŚCIOWE W WIELU KRAJACH?

  Nasza działalność jest głównie globalna, dlatego jesteśmy gotowi do koordynowania tych samych badań online w kilku krajach jednocześnie. Z przyjemnością:

  Zrekrutujemy uczestników:
  • Przeprowadzimy wywiady (chyba, że wolisz to zrobić sam)
  • Dostarczymy transkrypcję wraz z tłumaczeniem, a także nagrania wideo z grup i IDI, wraz z tłumaczeniem.
  • Przygotujemy top line i pełny raport patrząc szeroko i biorąc pod uwagę kontekst biznesowy i sytuację Twojej marki. Raporty eksperckie mogą obejmować min. sentyment wypowiedzi, systematyczne kodowanie.

  Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego uczestnika do swojego badania jakościowego?

  Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć uczestników, których potrzebujesz

  Panel recruitment
  Potrzebujesz zbudować własny panel?

  Pomożemy Ci rekrutować użytkowników na podstawie Twoich danych lub zewnętrznie

  Kiedy rekrutacja panelowa jest dla Ciebie dostępna? Zalecamy korzystanie z tej opcji klientom, którzy przeprowadzają wiele badań, aby uzyskać długoterminowe zwroty z inwestycji. Korzystaj z zalet zastrzeżonego panelu badawczego bez ponoszenia kosztownych kosztów rekrutacji i zarządzania.

  CZYM JEST REKRUTACJA PANELOWA?

  Czy potrzebujesz rozwiązania do przeprowadzania regularnych ankiet o określonych profilach, takich jak profile B2B w danym kraju, służba zdrowia lub po prostu osoby o bardzo niskiej częstości występowania, które wymagają określonej rekrutacji i późniejszego zaangażowania? W TGM Research wiemy z doświadczenia, że specjalizacja firmy ma znaczący wpływ na jej potrzeby w zakresie badań rynkowych; z tego powodu stworzyliśmy dedykowane usługi dla wybranych branż. Jeśli chcesz poznać swoje otoczenie biznesowe i stale obserwować rynek, stworzenie panelu dla branży, w której pracujesz, może być dobrym pomysłem i wnikliwym źródłem informacji zwrotnej.

  Porozmawiajmy o stworzeniu Twojej własnej platformy panelowej, aby pozyskać nowych panelistów, którzy będą bardziej odpowiadać Twoim konkretnym potrzebom, szczególnie w przypadku długodystansowego śledzenia i jakościowych społeczności.

  CZY TWOJE NABYCIE CYFROWE JEST ZRÓŻNICOWANE?

  Nasza dedykowana usługa panelu jest dostosowanym do potrzeb rozwiązaniem w zakresie opinii klientów.

  Nasi eksperci ds. Przejęć cyfrowych przeanalizują Twoje cele, aby zaprojektować najlepsze podejście do rekrutacji i optymalne połączenie następujących kanałów: sieci afiliacyjne, panele TGM, programmatic, sieci społecznościowe, skierowania, marketing wirusowy, zakup list na podstawie pozwolenia, rekrutacja offline i online i wiele innych inne.

  A JEŚLI CHCĘ WIĘCEJ WYBORU?

  Eksperci TGM Research zalecą różne modele cenowe do nabycia, abyś mógł porównać i zobaczyć, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz także skorzystać z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu kampanii reklamowych ze zoptymalizowanym projektem i stronami docelowymi.

  Potrzebujesz pomocy w zakresie narzędzi do zarządzania panelami i najlepszych praktyk? Nie wahaj się z nami skontaktować, bo w tym też możemy pomóc!


  NASZE PANELE

  Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom jest to możliwe.

  Przeczytaj więcej o panelu i metodzie próbkowania danych.

  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.


  Współpracujemy z:

   DLACZEGO WYBRAĆ TGM?

   Team of experts
   ZESPÓŁ EKSPERTÓW

   Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego, zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. W strategii doboru próby uzyskasz spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup oraz porównywalność wyników. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twojej organizacji. Nasi konsultanci będą również wspierać przy analizach, generowaniu zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształceń danych w insighty.

   Proactive
   PROAKTYWNE

   Pomożemy Tobie uzyskać świeże spojrzenie na problemy biznesowe i odkryć nowe pomysły. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu, przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

   Speed
   SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ

   Badania rynku z nami umożliwiają dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystuje nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki, przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony na czas.

   Project management
   ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

   Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

   Proactive
   KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

   Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne badania jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb, zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

   Costs
   OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

   Współpraca z nami zapewnia przystępne koszty realizacji. Dzięki ekonomii skali, własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem ograniczamy niepotrzebne koszty.

   • differentology logo
    differentology
    Merve Muharremoglu

    "Director level involvement throughout the project- I like working with one consultant but feel the company's support. Also, the depth of expertise and quality of data are other reasons to work with them."

   • University of the Witwatersrand
    Emmanuel Silva Quaye
    "TGM team was extremely helpful and kind both during the quotation and the implementation of the entire project. They provided high-quality results which helped me develop our research work at Wits, Business School."
   • insights asia logo
    InsightAsia
    Rudi Wahyono

    "TGM Research was extremely helpful throughout the entire process to run this project online, providing valuable advice from the planning of the survey to the execution and delivery of the results. High-quality data, quick and professional!"

   • insights asia logo
    MURC
    Kensuke Shimura

    "Really happy with the quick response and implementation of the survey. Expecting to have further opportunities to collaborate."

   • insights asia logo
    MDI Global
    Robert Beaton

    "We worked with TGM for the third time, and we weren’t disappointed. The TGM Research team was helpful, dedicated, and quickly responded to all the queries and challenges that occurred. I’m looking forward to the next project together."

   • Griffith University
    Dr Rautenberg
    "Team was very efficient with project management and a pleasure to work with. I highly recommend TGM services."
    Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.

    Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.