Skip to main content

Panel badawczy online w Myanmarze | Badania rynku w Myanmarze

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online w Myanmarze? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2b bądź gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Tobie wsparcie badawcze w realizacji badań które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Myanmarze, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Myanmarze! 

Myanmar w skrócie

Nazwa kraju

Myanmar

Język urzędowy

Burmese

Stolica Myanmaru

Naypyidaw

Ważne miasta

Naypyidaw

Populacja

53.5mln / miasto 31%

Średni wiek

29.1 lat

Użytkownicy Internetu

39%

Użytkownicy smartfonów

38%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

Data unavailable

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

39%

PKB ogółem (PPP)

$355 billion / $6,707

Motto narodowe: Brak oficjalnego motta

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online w Myanmarze?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY W MYANMARZE

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Myanmarze?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Myanmarze zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę naszego panelu w Myanmarze ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Maksymalna efektywna wielkość próby:

3,240

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

 86%

49%

Kobiety

14%

51%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

 11%

13%

20-24

 53%

12%

25-29

 24%

11%

30-34

 8%

10%

35-39

 2%

10%

40-49

 1%

18%

50+

 1%

27%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Myanmarze. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Myanmarze możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?