Skip to main content

Analityka i dashboardy badawcze

Szybkie i trafne wyniki z badań konsumenckich.
Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz poprzez doskonały projekt badania, trafne narzędzia i sprawną realizację. Nasz zespół zajmie się zaproszeniem uczestników, zarządzaniem pracą w terenie i ukończeniem projektu na czas.

Współpracowaliśmy Z:

TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo

  Zaawansowane Dashboardy Online

  Wykorzystanie dashboardu online umożliwia Ci śledzenie postępów badań na żywo. Zobacz szczegóły zebranych danych i jak kształtują się pierwsze wyniki. Nie czekaj dniami, aby sprawdzić pierwsze wskaźniki KPI. Zacznij budować historię ukrytą w danych z wykorzystaniem interaktywnej przeglądarki wyników.
  TGM Zaawansowane Dashboardy Online

  DOSTĘP DO DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM

  Możesz mieć dostęp do całości danych natychmiast z dowolnego urządzenia na całym świecie. Jeżeli potrzebujesz możesz je również udostępniać swoim współpracownikom. Wszystko to bez dodatkowych kosztów. Zautomatyzowany dashboard online to prosty sposób na wykonanie wstępnej pracy z danymi. Dzięki intuicyjnej wizualizacji masz wszystko w jednym miejscu; łatwiej jest zaproponować kierunki dalszych analiz i wyciągnąć wstępne wnioski ze zbioru danych.

  INTUICYJNE NARZĘDZIE DLA CAŁEJ ORGANIZACJI

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przeprowadzić szybką ankietę, czy bardziej złożony projekt obejmujący wiele krajów, z nami uzyskasz dostęp, całkowicie bezpłatnie, do przeglądarki wyników, będącej częścią naszej oferty badawczej. Nie musisz być ekspertem technicznym bądź specjalistą w zakresie wizualizacji danych. Nasz pulpit badawczy jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i dostępny z każdego urządzenia.

  PORÓWNAJ SZCZEGÓŁY W KAŻDEJ CHWILI

  Pulpit badawczy to w pełni samoobsługowy interfejs, w którym możesz przeglądać pytania, odpowiedzi i metryki, generować tabele krzyżowe, przeprowadzać analizy, sprawdzać dane demograficzne i porównywać różne segmenty bądź rynki. Będziesz mieć dostęp do wielu w pełni konfigurowalnych funkcji, aby uporządkować dane i wykonać potrzebne analizy wstępne; wszystko dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w jednym miejscu.

  WYEKSPORTUJ WYNIKI

  Doskonale rozumiemy jak ważna jest elastyczność w dostępie do danych. Z naszego systemu możesz eksportować zbiór w wymaganym formacie, aby zaoszczędzić czas. Czy to PDF, PowerPoint, Word bądź CSV. Zaimponuj swoim interesariuszom insightami z badań, które można przedstawić podczas zebrania. Nie musisz czekać tygodniami na wyniki.

  Rozpocznij realizację projektu z TGM Research, aby uzyskać dostęp do szybkiego i łatwego narzędzia wizualizacji danych.

  Potrzebujesz raportów terenowych lub podsumowań online?

  tgm Automatyczne Raportowanie Power Point

  Automatyczne Raportowanie Power Point

  Jednym z najważniejszych etapów badań jest przygotowanie raportu. W zależności od złożoności projektu badawczego, część raportowania może być dość wymagająca i czasochłonna, zwłaszcza jeśli prowadzisz projekty obejmujące wiele krajów z kilkoma językami lub odpowiednimi danymi do scalenia. Oferujemy naszym klientom przygotowanie zautomatyzowanych raportów, które mogą być wykorzystane do dystrybucji wyników w poszczególnych podgrupach.

  OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Obecnie na rynku dostępnych jest wiele narzędzi umożliwiających automatyzację raportowania, przygotowanie wykresów i wiele innych funkcji. W TGM Research korzystamy m.in z Microsoft Power BI jako część naszego w pełni zautomatyzowanego rozwiązania do raportowania, łączącego wszechstronność z wysoką jakością wizualizacji.

  WIELE RAPORTÓW JEDNOCZEŚNIE

  Raporty automatyczne to szkice slajdów, które po zebraniu automatycznie wypełniamy danymi. Proces jest bardzo prosty; możemy stworzyć całą strukturę i zawartość Twoich raportów w naszym oprogramowaniu do raportowania. Po zakończeniu łączymy źródła danych i eksportujemy wszystkie wygenerowane wykresy do raportu programu PowerPoint.

  MNIEJ BŁĘDÓW

  Zautomatyzowane raporty są pozbawione wad wynikających z ręcznego obrabiania danych. Współpracując z nami, otrzymasz raporty z wykresami kilka godzin po zakończeniu zbierania danych i możesz łatwo wstawiać nowe segmenty lub niestandardowe zmienne / dane demograficzne bez ponownego wykonywania całego procesu. Tworzymy raporty ze wszystkimi automatycznymi wykresami zgodnie z Twoimi wymaganiami: wykresy, płynność, tabele przestawne, szablon biznesowy, marka, logo i kolory.

  Jeśli planujesz tracking marki, automatyczne raporty zmienią Twoją pracę na zawsze, ponieważ zaoszczędzisz czas, zasoby i energię na inne tematy.

  Mało czasu, wiele raportów?

  Raporty Eksperckie Z Badań

  Po prawidłowym wykonaniu wszystkich kroków istotne jest, aby wnioski płynące z badań dotarły do użytkownika końcowego bez żadnych strat lub zniekształceń podczas komunikacji. Dobrze napisane raporty z badań pomagają to zapewnić i można się do nich odnieść znacznie później w przyszłości.
  TGM Raporty Eksperckie Z Badań

  ABY ZNALEŹĆ NAJLEPSZE PODSUMOWANIE

  Krótkie topline zawierający kluczowe wnioski, niezbędne dla kadry kierowniczej. Nasze raporty zawierają materiały ilustracyjne, zwięźle podsumowujące wyniki Twojego badania.

  Poza zwykłym gromadzeniem informacji lub gromadzeniem danych, raport badawczy musi nie tylko syntetyzować wyniki badań, ale może również służyć jako narzędzie do podejmowania decyzji. Odbiorcy raportu, niezależnie od tego, czy jest to zespół marketingowy, partnerzy organizacji czy inni interesariusze muszą szybko uchwycić kluczowe ustalenia i wnioski, które mogą wykorzystać przy procesie decyzyjnym.

  SZYBSZE, LEPSZE DECYZJE

  W TGM Research dostarczamy badania wykorzystując naszą globalny zasięg w ponad 120 krajach z podejściem konsultacyjnym i analizami. Trafność naszych raportów badawczych oraz ich precyzja i prostota są kluczami do tego, aby podejmować trafniejsze decyzje szybciej.

  Skorzystaj z naszych eksperckich wnikliwych wniosków. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rynkach całego świata w branżach takich jak FMCG, Motoryzacyjna, Finanse, Healthcare i wielu innych.

  INSPIRACJA DLA TWOJEGO BIZNESU

  Korzystając z naszych umiejętności, z przyjemnością stworzymy dla Ciebie raport badawczy, który dostarczy Ci szczegółowych informacji, pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

  Potrzebujesz praktycznego, pełnego raportu badawczego?

  Nasze Panele Badawcze 

  Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym.

  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.
  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Dlaczego Z Nami Współpracować? 

  ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. To oni zapewnią spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup, w celu dostarczenia porównywalnych wyników. Nasi konsultanci będą również wspierać Cię przy analizach, generowaniau zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształcaniu danych we wnikliwe obserwacje. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twoich i Twojej organizacji po tym, jak poinformujesz nas, kto otrzyma wyniki badań, w jaki sposób zostaną one wykorzystane i jakie są główne cele firmy.

  PROAKTYWNE
  PROAKTYWNE
  W procesie badawczym nasza agencja może być katalizatorem, który pomoże badaczom, głęboko zanurzonym w danym projekcie, zyskać nowe, świeże spojrzenie. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ
  Badania rynku z TGM to przełomowe rozwiązanie, które umożliwia dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystują nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę, dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony szybciej niż myślisz.

  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
  Współpraca z nami obniży koszty realizacji badań rynkowych i zwiększy rentowność dzięki efektowi skali. Dzięki własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem, TGM ogranicza lokalne zarządzanie Twoim projektem. Doskonale zoptymalizowana treść trafia tutaj!
  Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.
  Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.