Skip to main content
Usługi
Analityka i dashboardy badawcze
Szybkie i trafne wyniki z badań konsumenckich.
OUR SERVICES

Research Analytics & Dashboards - Instant and actionable consumer insights reports

From automated field reports and verbatim responses to advanced analysis.

Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz poprzez doskonały projekt badania, trafne narzędzia i sprawną realizację. Nasz zespół zajmie się zaproszeniem uczestników, zarządzaniem pracą w terenie i ukończeniem projektu na czas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE PRZYGOTOWANIA RAPORTÓW

Potrzebujesz raportów terenowych lub podsumowań online?

ZAAWANSOWANE DASHBOARDY ONLINE

Wykorzystanie dashboardu online umożliwia Ci śledzenie postępów badań na żywo. Zobacz szczegóły zebranych danych i jak kształtują się pierwsze wyniki. Nie czekaj dniami, aby sprawdzić pierwsze wskaźniki KPI. Zacznij budować historię ukrytą w danych z wykorzystaniem interaktywnej przeglądarki wyników.

DOSTĘP DO DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM

Możesz mieć dostęp do całości danych natychmiast z dowolnego urządzenia na całym świecie. Jeżeli potrzebujesz możesz je również udostępniać swoim współpracownikom. Wszystko to bez dodatkowych kosztów. Zautomatyzowany dashboard online to prosty sposób na wykonanie wstępnej pracy z danymi. Dzięki intuicyjnej wizualizacji masz wszystko w jednym miejscu; łatwiej jest zaproponować kierunki dalszych analiz i wyciągnąć wstępne wnioski ze wstępnych danych.

INTUICYJNE NARZĘDZIE DLA CAŁEJ ORGANIZACJI

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przeprowadzić szybką ankietę, czy bardziej złożony projekt obejmujący wiele krajów, z nami uzyskasz dostęp do przeglądarki wyników, całkowicie bezpłatnie i będącego częścią naszej oferty badawczej. Nie musisz być ekspertem technicznym bądź specjalistą w zakresie wizualizacji danych. Nasz pulpit badawczy jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i dostępny z każdego urządzenia.

PORÓWNAJ SZCZEGÓŁY W KAŻDEJ CHWILI

Pulpit badawczy to w pełni samoobsługowy interfejs, w którym możesz przeglądać  pytania, odpowiedzi i metryki, generować tabele krzyżowe, przeprowadzać analizy, sprawdzać dane demograficzne i porównywać różne segmenty bądź rynki. Będziesz mieć dostęp do wielu w pełni konfigurowalnych funkcji, aby uporządkować dane i wykonać potrzebne analizy wstępne; wszystko dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w jednym miejscu.

WYEKSPORTUJ WYNIKI

Doskonale rozumiemy jak ważne jest elastyczność w dostępie do danych. Z naszego systemu możesz eksportować zbiór w wymaganym formacie, aby zaoszczędzić czas. Czy to PDF, PowerPoint, Word bądź CSV. Zaimponuj swoim interesariuszom insightami z badan, które można przedstawić podczas zebrania. Nie musisz czekać tygodniami na wyniki.

Rozpocznij realizację projektu z TGM Research, aby uzyskać dostęp do szybkiego i łatwego narzędzia wizualizacji danych.


AUTOMATYCZNE RAPORTOWANIE POWER POINT

Jednym z najważniejszych etapów badań jest przygotowanie raportu. W zależności od złożoności projektu badawczego, część raportowania może być dość wymagająca i czasochłonna, zwłaszcza jeśli prowadzisz projekty obejmujące wiele krajów z kilkoma językami lub odpowiednimi danymi do scalenia. Oferujemy naszym klientom przygotowanie zautomatyzowanych raportów, które mogą być wykorzystane do dystrybucji wyników w poszczególnych podgrupach.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele narzędzi umożliwiających automatyzację raportowania, przygotowanie wykresów i innych czasochłonnych prace. W TGM Research korzystamy m.in z Microsoft Power BI jako część naszego w pełni zautomatyzowanego rozwiązania do raportowania, łączącego wszechstronność z wysoką jakością wizualizacji.

WIELE RAPORTÓW JEDNOCZEŚNIE

Raporty automatyczne to szkice slajdów, które po zebraniu automatycznie wypełniamy danymi. Proces jest bardzo prosty; możemy stworzyć całą strukturę i zawartość Twoich raportów w naszym oprogramowaniu do raportowania. Po zakończeniu łączymy źródła danych i eksportujemy wszystkie wygenerowane wykresy do raportu programu PowerPoint. 

MNIEJ BŁĘDÓW

Zautomatyzowane raporty są pozbawione wad wynikających z ręcznego obrabiania danych. Współpracując z nami, otrzymasz raporty z wykresami kilka godzin po zakończeniu zbierania danych i możesz łatwo wstawiać nowe segmenty lub niestandardowe zmienne / dane demograficzne bez ponownego wykonywania całego procesu. Tworzymy raporty ze wszystkimi automatycznymi wykresami zgodnie z Twoimi wymaganiami: wykresy, przepływ, tabele przestawne, szablon biznesowy, marka, logo i kolory.

Jeśli planujesz tracking marki, automatyczne raporty zmienią Twoją pracę na zawsze, ponieważ zaoszczędzisz czas, zasoby i energię na inne tematy.

Mało czasu, wiele raportów?
Potrzebujesz praktycznego, pełnego raportu badawczego?

RAPORTY EKSPERCKIE Z BADAŃ

Po prawidłowym wykonaniu wszystkich kroków istotne jest, aby wnioski płynące z badań dotarły do użytkownika końcowego bez żadnych strat lub zniekształceń podczas komunikacji. Dobrze napisane raporty z badań pomagają to zapewnić i można się do nich odnieść znacznie później w przyszłości.

ABY ZNALEŹĆ NAJLEPSZE PODSUMOWANIE

Krótkie topline zawierający kluczowe wnioski, niezbędne dla kadry kierowniczej. Nasze raporty zawierają materiały ilustracyjne zwięźle podsumowujące wyniki Twojego badania.

Poza zwykłym gromadzeniem informacji lub gromadzeniem danych, raport badawczy musi nie tylko syntetyzować wyniki badań, ale może również służyć jako narzędzie do podejmowania decyzji. Odbiorcy raportu, niezależnie od tego, czy jest to zespół marketingowy, partnerzy organizacji czy inni interesariusze. Muszą szybko uchwycić kluczowe ustalenia i wnioski, które mogą wykorzystać przy procesie decyzyjnym.

SZYBSZE, LEPSZE DECYZJE

W TGM Research dostarczamy badania wykorzystując naszą globalny zasięg w ponad 130 krajach z podejściem konsultacyjnym i analizami. Trafność naszych raportów badawczych oraz ich precyzja i prostota są kluczami do tego, aby podejmować trafniejsze decyzje szybciej.

Skorzystaj z naszych eksperckich insightów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rynkach całego świata w branżach takich jak FMCG, Motoryzacyjna, Finanse, Healthcare i wielu innych.

INSPIRACJA DLA TWOJEGO BIZNESU

Korzystając z naszych umiejętności, z przyjemnością stworzymy dla Ciebie raport badawczy, który dostarczy Ci  szczegółowych informacji, pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych. 

NASZE PANELE

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom jest to możliwe.

Przeczytaj więcej o panelu i metodzie próbkowania danych.

Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.


Współpracujemy z:

  DLACZEGO WYBRAĆ TGM?

  Team of experts
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW

  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego, zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. W strategii doboru próby uzyskasz spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup oraz porównywalność wyników. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twojej organizacji. Nasi konsultanci będą również wspierać przy analizach, generowaniu zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształceń danych w insighty.

  Proactive
  PROAKTYWNE

  Pomożemy Tobie uzyskać świeże spojrzenie na problemy biznesowe i odkryć nowe pomysły. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu, przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  Speed
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ

  Badania rynku z nami umożliwiają dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystuje nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki, przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony na czas.

  Project management
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  Proactive
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne badania jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb, zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  Costs
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

  Współpraca z nami zapewnia przystępne koszty realizacji. Dzięki ekonomii skali, własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem ograniczamy niepotrzebne koszty.

  • differentology logo
   differentology
   Merve Muharremoglu

   "Director level involvement throughout the project- I like working with one consultant but feel the company's support. Also, the depth of expertise and quality of data are other reasons to work with them."

  • University of the Witwatersrand
   Emmanuel Silva Quaye
   "TGM team was extremely helpful and kind both during the quotation and the implementation of the entire project. They provided high-quality results which helped me develop our research work at Wits, Business School."
  • insights asia logo
   InsightAsia
   Rudi Wahyono

   "TGM Research was extremely helpful throughout the entire process to run this project online, providing valuable advice from the planning of the survey to the execution and delivery of the results. High-quality data, quick and professional!"

  • insights asia logo
   MURC
   Kensuke Shimura

   "Really happy with the quick response and implementation of the survey. Expecting to have further opportunities to collaborate."

  • insights asia logo
   MDI Global
   Robert Beaton

   "We worked with TGM for the third time, and we weren’t disappointed. The TGM Research team was helpful, dedicated, and quickly responded to all the queries and challenges that occurred. I’m looking forward to the next project together."

  • Griffith University
   Dr Rautenberg
   "Team was very efficient with project management and a pleasure to work with. I highly recommend TGM services."
   Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.

   Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.