Skip to main content

Panel badawczy online w Kuwejcie | Badania rynku w Kuwejcie

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online w Kuwejcie? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Kuwejcie, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Kuwejcie! 

Kuwejt w skrócie

Nazwa kraju

الكويت

Język urzędowy

العربية (Arabic)

Stolica Kuwejtu

مدينة الكويت (Kuwait city)

Ważne miasta

Kuwait city, Al Ahmadi, Hawalli

Populacja

4mln / miasto 100%

Średni wiek

33.7 lat

Użytkownicy Internetu

98%

Użytkownicy smartfonów

78%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

Data unavailable

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

92%

PKB ogółem (PPP)

$303 billion / $69,669 (na osobę)

Motto narodowe: Brak oficjalnego motta.

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online w Kuwejcie?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY W KUWEJCIE
 

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Kuwejcie?

 

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Kuwejcie zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę naszego panelu w Kuwejcie ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Maksymalna efektywna wielkość próby:

2,070

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

64%

57%

Kobiety

36%

43%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

3%

7%

20-24

12%

8%

25-29

26%

11%

30-34

29%

15%

35-39

15%

16%

40-49

11%

25%

50+

4%

18%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Kuwejcie. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Kuwejcie możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Strona panelu badawczego TGM: TGM Panel Kuwejt

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?