Skip to main content

Panel badawczy online w Hiszpanii |
Badania rynku w Hiszpanii

Prowadzisz badania rynku mobile lub online w Hiszpanii? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Hiszpanii, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Hiszpanii!
Panel badawczy online w Hiszpanii |  Badania rynku w Hiszpanii
Hiszpania w skrócie

Hiszpania w skrócie

Użytkownicy Internetu

93%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

72%

Użytkownicy smartfonów

86%

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

60%

PKB ogółem (PPP)

$1.941 trillion / $41.592 (na osobę)

Motto narodowe:

Plus Ultra / Further beyond

Nazwa kraju

España

Stolica Hiszpanii

Madrid

Populacja

46 mln / miasto 80%

Średni wiek

45.4 lat

Język urzędowy

Spanish

Ważne miasta

Madrid, Barcelona

NASZE PANELE 

Lista zastrzeżonych paneli internetowych TGM Research 

Panele TGM Research

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach badawczych online w Hiszpanii:

Nasz Panel Online w Hiszpanii

TGM Research prowadzi w Hiszpanii autorski panel internetowy double opt-in, który jest rekrutowany w celu dokładnego reprezentowania populacji kraju.

Proces rekrutacji 

Rozumiemy, że różnorodne źródła rekrutacji zapewniają reprezentatywną próbę. Aby zminimalizować zakrzywienie próby, rekrutujemy respondentów z wielu źródeł. Ponadto, nasze panele podlegają na bieżąco procesowi rekrutacji uzupełniającej, a ich skuteczność jest na bieżąco monitorowana. Zapewnia to utrzymanie silnych wskaźników profilu panelu odbiorców, nawet w przypadku najbardziej wymagających grup docelowych.

Standardy jakości 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom najwyższej możliwej jakości usług. W TGM Research wszystko jest zgodne ze ścisłym kodeksem postępowania ESOMAR. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowanie i zarządzanie panelami internetowymi w Hiszpanii, gromadzenie i przetwarzanie danych, czy przechowywanie danych osobowych, zapewniamy, że wszystko odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. 

Członkowie naszego zespołu mówią w lokalnym języku i znają warunki panujące w Hiszpanii. Dzięki temu możemy zaoferować wysokiej jakości doradztwo przy projektach prowadzonych na naszym panelu w Hiszpanii. Dzięki temu możesz nawiązać kontakt ze swoją grupą docelową i odkryć informacje niezbędne do podejmowania świadomych decyzji strategicznych.

Zawodowe zarządzanie panelem  

W sercu każdej firmy tworzącej panele leży sam panel, co w TGM Research głęboko rozumiemy. Nasza wiedza polega na zarządzaniu mocnymi i aktywnymi panelami dzięki zbiorowemu doświadczeniu naszego zespołu, z których większość spędziła ponad dekadę w branży, zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy paneli. 
TGM Research przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia wsparcia wszystkim członkom w kwestiach panelu. Każdy członek panelu otrzymuje szybką informację zwrotną na temat swojej odpowiedzi w dowolnym języku na każde zapytanie za pośrednictwem wybranego przez siebie kanału kontaktu. 

Profilowanie panelu konsumenckiego

Zbieramy od naszych panelistów wiele danych dotyczących profilowania, obejmujących różne tematy, w tym ogólne dane demograficzne, informacje o rodzinie i gospodarstwie domowym, wybory dotyczące stylu życia, posiadanie produktu, preferencje transportowe, usługi finansowe, szczegóły dotyczące opieki zdrowotnej i nie tylko. 

Kategoria: Informacje o profilowaniu:
Ogólne dane demograficzne: wiek, płeć, region geograficzny, zakres dochodów, poziom wykształcenia, zawód, stan cywilny, wielkość gospodarstwa domowego oraz liczba i płeć dzieci w gospodarstwie domowym wraz z ich wiekiem. 
Transport i mobilność: status własności pojazdu, marka posiadanego samochodu, wiek samochodu oraz to, czy samochód został kupiony nowy czy używany. 
Technologia: posiadanie smartfona, marka używanego telefonu, sieci społecznościowe, korzystanie z Internetu itp. 
Rodzina i gospodarstwo domowe: własność urządzeń gospodarstwa domowego, proces podejmowania decyzji o zakupach i status własności domu. 
Podróże: nawyki podróżowania, preferowane środki transportu, częstotliwość podróży, charakter podróży i przydzielony budżet na podróż. 
Usługi finansowe: korzystanie z usług finansowych, liczba i rodzaj posiadanych rachunków bankowych oraz korzystanie z kart kredytowych i debetowych. 
Zawód: status zatrudnienia, profil stanowiska, rola zawodowa, branża zatrudnienia i wielkość firmy. 

Ta lista nie jest kompletna, ponieważ pytania profilujące dla każdej kategorii są regularnie aktualizowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dostosować się do konkretnych życzeń Klienta i zaoszczędzić cenny czas respondentów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. 

NASZ PANEL INTERNETOWY W HISZPANII

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Hiszpanii?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Hiszpanii zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku online w Hiszpanii. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę naszego panelu w Hiszpanii ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Rozkład grup wiekowych

Wiek TGM Spis ludności
15-19 9% 5%
20-24 15% 6%
25-29 14% 6%
30-34 13% 7%
35-39 13% 10%
40-49 20% 20%
50+ 16% 46%

Rozkład ze względu na płeć

Płeć TGM Spis ludności
Mężczyźni 43% 49%
Kobiety 57% 51%
NASZ PANEL INTERNETOWY W HISZPANII

62,880

Panele TGM Research

Odkryj moc panelu mobilnego i internetowego TGM w Hiszpanii:

Twoje wejście w świat bezcennych insightów!

Dla właściciela firmy lub badacza zdobycie cennych informacji na temat rynku docelowego może zmienić zasady gry. Dzięki Panelowi Mobilnemu i Online TGM w Hiszpanii możesz podejmować świadome decyzje, optymalizować swoje strategie marketingowe i ostatecznie napędzać rozwój biznesu. Nie przegap tej okazji, aby odkryć moc panelu mobilnego i internetowego TGM - to Twoje wejście w świat bezcennych insightów, które mogą zmienić sposób, w jaki prowadzisz biznes!

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Hiszpanii. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów.

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online.

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Hiszpanii możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).
Strona polski panel badawczy: TGM Panel Hiszpania

Chcesz brać udział w ankietach?
OR

Logo Slide for Panel Page

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Jesteś w dobrych rękach. Nasza praca uwzględnia projekty dla:
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo

Uprość cały proces badania rynku poprzez: 

Prędkość panelu internetowego

PRĘDKOŚĆ 

TGM realizuje cały projekt badań konsumenckich, przeprowadzając zbieranie danych i dostarczając wyniki w ciągu zaledwie 1 -5 dni. 
TGM ISTOTA 

ISTOTA 

Korzystamy z niestandardowych, zaawansowanych rozwiązań badawczych, co daje nam możliwość zwiększenia efektywności zarządzania projektami, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał wybierać pomiędzy kosztem a jakością.
TGM WZMOCNIENIE 

WZMOCNIENIE 

Wspierany przez zespół certyfikowanych konsultantów badawczych, TGM umożliwia Klientom bezproblemowe prowadzenie projektów badawczych i odkrywanie wnikliwych spostrzeżeń. 
TGM RESEARCH: BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA RYNKU
Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?

Interesuje Cię prowadzenie badań w określonym regionie? 

Dowiedz się więcej o naszych panelach w badaniach rynku mobilnego i internetowego