Panel badawczy online w Azerbejdżanie | Badania rynku w Azerbejdżanie

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online w Azerbejdżanie? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Azerbejdżanie, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Azerbejdżanie! 

Mobile and online research panel in Australia

Azerbejdżan w skrócie

Nazwa kraju

Azərbaycan Respublikası

Język urzędowy

Azerbaijani

Stolica Azerbejdżanu

Baku

Ważne miasta

Baku, Ganja, Sumqayit

Populacja

10mln / miasto 56%

Średni wiek

32.3 lat

Użytkownicy Internetu

80%

Użytkownicy smartfonów

51.2%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

47.5%

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

37%

PKB ogółem (PPP)

$189.050 billion / $18,793 (na osobę)

Motto narodowe: Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz! / The flag once raised will never fall!

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online w Azerbejdżanie

NASZ PANEL INTERNETOWY W AZERBEJDŻANIE

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Azerbejdżanie?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Azerbejdżanie zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. TGM and its partner online panels are used solely for market research purposes. Our market research panel is a pre-recruited group of respondents who have agreed to take part in market research projects: including quantitative research or qualitative: such as online surveys, in-depth interviews (IDIs), focus groups, discussion board or IHUTs. 

Poniżej przedstawiamy zestawienie wykonalności badań rynku w Azerbejdżanie ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami

Maksymalna efektywna wielkość próby:

1,450

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

%

50%

Kobiety

%

50%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

%

9%

20-24

%

12%

25-29

%

13%

30-34

%

11%

35-39

%

9%

40-49

%

17%

50+

%

29%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Australia. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Azerbejdżanie możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?

Żyjemy w cyfrowym świecie napędzającym innowacje. Dołącz
do mobilnej rewolucji w obszarze badań rynku z TGM Research – globalnym liderem w technologii insight, specjalizującym się w badaniach online.

© 2023 TGM Research FZE

 

TGM Research FZE

A2-102B Building no. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005, Zjednoczone Emiraty Arabskie

3rd floor, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, Polska

Kontakt


TGM Research FZE

A2-102B Building no. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005, Zjednoczone Emiraty Arabskie

3rd floor, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, Polska

We are living in the digital world with new opportunities for the market research. Join the mobile journey. TGM Research specializes in mobile market research and online panels.

© 2022 TGM Research FZE