Panel badawczy online na Islandii | Badania rynku na Islandii

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online na Islandii? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj nasze wskazówki i dane dotyczące kraju i Panelu Badawczego TGM Research na Islandii, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online na Islandii! 

Islandia w skrócie

Nazwa kraju

Ísland

Język urzędowy

íslenska (Icelandic)

Stolica Islandii

Reykjavík

Ważne miasta

Reykjavík, Kópavogur, Hafnarfjörður

Populacja

340,566 / urban 94%

Średni wiek

37.3 lat

Użytkownicy Internetu

99%

Użytkownicy smartfonów

88%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

Data unavailable

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

83%

PKB ogółem (PPP)

$19 billion / $54,753 (na osobę)

Motto narodowe: Brak oficjalnego motta

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online na Islandii?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY NA ISLANDII
 

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM na Islandii?

 

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego na Islandii zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wykonalności badań rynku na Islandii ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Maksymalna efektywna wielkość próby:

990

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

30%

50%

Kobiety

70%

50%

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

3%

8%

20-24

10%

9%

25-29

6%

9%

30-34

9%

9%

35-39

9%

9%

40-49

27%

16%

50+

36%

41%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie na Islandii. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku na Islandii możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?

TGM Research - mobile surveys and market research online panels

Żyjemy w cyfrowym świecie napędzającym innowacje. Dołącz
do mobilnej rewolucji w obszarze badań rynku z TGM Research – globalnym liderem w technologii insight, specjalizującym się w badaniach online.

© 2021 TGM Research FZE

 

TGM Research FZE

8th floor, Business Center 4, 
Al Nakheel 1005 Ras Al Khaimah 
Zjednoczone Emiraty Arabskie

4th floor, VIPD building No.4 Nguyen Thi Minh Khai Street District 1, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226
00-238 Warszawa, Polska

Kontakt


TGM Research FZE

8th floor, Business Center 4, 
Al Nakheel 1005 Ras Al Khaimah 
United Arab Emirates

4th floor, VIPD building No.4 Nguyen Thi Minh Khai Street District 1, Ho Chi Minh City Vietnam

ul. Długa 29/226
00-238 Warszawa Poland

We are living in the digital world with new opportunities for the market research. Join the mobile journey. TGM Research specializes in mobile market research and online panels.

© 2021 TGM Research FZE