DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Program Affiliate TGM Research

Przygotowaliśmy w 100% bezpłatny program partnerski - bez zobowiązań, dla wszystkich z zasięgiem online. Jeśli posiadasz strony internetową, bloga, bazę followersów i jesteś zainteresowany zarabianiem - będzie to coś dla Ciebie.

BECOME AN AFFILIATE

TGM Research’s affiliate marketing program

We prepared 100% free affiliate program with no commitment for all of you with a digital reach. This will be a match for you if you own a website, blog, social networks, Youtube channel or other ideas to make money online.

ZARABIAJ PIENIĄDZE ONLINE

Generuj przychody z najlepszych programów partnerskich.

Dzięki programowi partnerskiemu TGM Research możesz generować miesięczne prowizje, promując nasze społeczności panelowe online i inne usługi w ponad 130 krajach.  

Wykorzystaj swoje zasięgi, aby współpracować z nami i korzystaj z jednego z najlepiej płatnych programów afiliacyjnych dostępnych online.

Dołączenie do naszego programu partnerski jest w 100% bezpłatne, bez żadnych zobowiązań, a z linków partnerskich możesz zacząć korzystać bezwłocznie. Przy odrobinie kreatywności do tworzenia i promowania wysokiej jakości treści, będziesz mógł zarobić kilkaset dolarów miesięcznie bądź więcej - na prowizjach z naszego programu partnerskiego. Sposób zarabiania pieniędzy zależy od Twojego zaangożwania kraju, liczby potencjalnych panelistów oraz stopnia ich zaangażowania w nasze aktywności badawcze.

Program Partnerski (Affiliate) TGM Research jest dla każdego, kto dysponuje zasięgiem poprzez strony internetowe, blogi, sieci społecznościowe, kanały YouTube, aplikację mobilne i inne kanały które mogą promować możliwości zarobkowe online poprzez wypełnianie ankiet lub udział w badaniach rynku.

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY ZOSTAĆ PARTNEREM

Jak działa program partnerski?

Zobacz w jaki sposób możesz wziąść udział:

Affiliation Program contact TGM Research

Napisz do nas

przez formularz kontaktowy lub przez e-mail i powiedz nam nieco więcej o sobie i o swoim zasięgu. To nic nie kosztuje i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.
Research Partners TGM Research

Porozmawiajmy

Omówimy opcję dla Twojego profilu; warunki cenowe, kraje, w których możesz nas promować, odpowiedni kontent oraz szczegóły związane z płatnościami.
Innovative Technology TGM Research

Implementacja

Zaimplementuj linki partnerskie na swoich kanałów . Wesprzemy Cię w śledzeniu konwersji, doradztwie i pomysłach dotyczących kontentu oraz sposobach promocji.

Affiliate programs TGM Research

Monetyzacja

Zacznij zarabiać dzięki uczestnikom którzy zarejestrują się na stronach panelowych TGM. Otrzymuj płatności przez Paypal lub przelew bankow.
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TGM RESEARCH

Odkryj wyjątkowość naszego programu.

ATRAKCYJNE STAWKI

Prowadzimy badania i inne globalne działania marketingowe w ponad 130 krajach, co oznacza dla panelistów wiele możliwości zarabiania pieniędzy, a dla partnerów do generowania prowizji.

WYSOKIE DOŚWIADCZENIE PANELISTY

Ponieważ cenimy naszych członków, opracowaliśmy wyrafinowany i łatwy w użyciu interfejs panelu, w którym paneliści mogą uzyskać dostęp do wielu możliwości zarabiania w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Dla Twojej korzyści.

ROZWIJAJ SIĘ DZIĘKI TGM RESEARCH
Rozwijaj się szybko, bez ogranczeń.

Współpracując z wiodącymi firmami i dostarczając insighty z całego świata, korzystamy z unikalnych metod gromadzenia danych i kontroli jakości.  

130+

krajów

3 Miliardy

konsumentów

85

autorskich paneli internetowych i mobilnych

Skontaktuj się z TGM Research w sprawie swojego projektu

Bądźmy w kontakcie! Zapytaj o swój projekt. Wypełnij formularz, powiedz o swoich potrzebach biznesowych. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Żyjemy w cyfrowym świecie napędzającym innowacje. Dołącz
do mobilnej rewolucji w obszarze badań rynku z TGM Research – globalnym liderem w technologii insight, specjalizującym się w badaniach online.

© 2023 TGM Research FZE

 

TGM Research FZE

A2-102B Building no. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005, Zjednoczone Emiraty Arabskie

3rd floor, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, Polska

Kontakt


TGM Research FZE

A2-102B Building no. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005, Zjednoczone Emiraty Arabskie

3rd floor, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, Polska

We are living in the digital world with new opportunities for the market research. Join the mobile journey. TGM Research specializes in mobile market research and online panels.

© 2022 TGM Research FZE