Skip to main content

KARIERA W TGM RESEARCH

Dołącz do naszego rozwijającego się zespołu i pomóż nam kształtować przyszłość insightów.

Szukasz stażu, pierwszej pracy, a może lepszego środowiska pracy? Weź pod uwagę TGM Research jako swój następny cel. Nie jesteśmy tylko firmą; jesteśmy rodziną!
ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

W TGM Research pracujemy jakos
zespół aby osiągnąć więcej.

W naszym Zespole każdy z nas ma obowiązek: być ciekawym, bo wierzymy w rozwój napędzający ten świat, być wiarygodnym, bo każdy nam wierzy w swoją drogę ku lepszemu, być głodnym, bo dążymy do najwyższych lotów, być przedsiębiorczym, bo tylko prawdziwa pasja może prowadzić do wielkich osiągnięć.
W TGM Research pracujemy jakos zespół aby osiągnąć więcej
Jobs at TGM Research

Wierzymy, że robiąc dziś coś nowego, jutro będziesz szczęśliwszy. Tylko badając i próbując czegoś nowego, możemy pokonać nasze lęki i pozwolić nam poszerzyć nasze horyzonty i dowiedzieć się więcej.

Greg Laski, CEO TGM Research
Greg Laski | CEO of TGM Research

DOŁĄCZ DO NASZEGO GLOBALNEGO ZESPOŁU

TGM Research jest firmą głównie zdalną, z ponad 50 pasjonatami z ponad 15 krajów. Wspólnie mamy misję aby przekształcenia branżę analiz.
Akceptujemy różnorodne perspektywy i poszukujemy pracowitych, zmotywowanych osób. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zobacz dostępne stanowiska:
Kariera w TGM

Kariera w TGM

Zostań członkiem naszego stałego zespołu. Jeśli znasz świat badań, wiesz o rozwoju biznesu lub znasz rozwiązania techniczne w Internecie - skontaktuj się z nami lub sprawdź dostępne oferty pracy.
TGM Network freelancer

Network Freelancer

Stale poszerzamy sieć naszych freelancerów, z którymi współpracujemy w zakresie m.in. badań jakościowych, tłumaczeń (w tym tłumaczeń symultanicznych) oraz programowania. Skontaktuj się z nami w każdej chwili.
TGM Lokalny konsultant

Lokalny konsultant

Jeśli jesteś managerem tymczasowym, konsultantem i szukasz firmy, która dostarczy Tobie i Twoim klientom rzetelnych danych do analizy w codziennej pracy - skontaktuj się z nami. Stworzymy dla Ciebie strategię badawczą, panel brandowany, opracujemy i przeanalizujemy niezbędne dane.
TGM Programy partnerskie

Programy partnerskie

Jeśli jesteś wydawcą treści w Internecie i chcesz zarabiać na generowanym ruchu - dołącz do naszego Programu Partnerskiego. Umieść nasze badania na swojej przestrzeni internetowej i zarabiaj. (link do szczegółów programu partnerskiego).

OPINIE PRACOWNIKÓW

Posłuchajmy, co o TGM Research mają do powiedzenia nasi obecni pracownicy!
Jaka jest kultura w TGM Research?
Co sprawia, że TGM Research jest wyjątkowe?
Jak się rozwinąłeś? Czego się nauczyłeś?
Czy poleciłbyś firmę TGM Research?

Chcesz do nas dołączyć?

Dołącz do naszego globalnego zespołu. Przyjmujemy z aprobatą wielkie myślenie i nagradzamy doskonałą pracę. Sprawdź, kogo aktualnie szukamy.