WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM MIEJSCU

Zasięg, szybkość, jakość i przystępna cena

W TGM Research specjalizujemy się w międzynarodowych badaniach online. Nasze doświadczenie i panele badawcze pozwalają nam dostarczać wysokiej jakości insighty niemal z każdego zakątka świata.

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM MIEJSCU
Zasięg, szybkość, jakość i przystępna cena

W TGM Research specjalizujemy się w międzynarodowych badaniach online. Nasze doświadczenie i panele pozwalają nam dostarczać wysokiej jakości wyniki niemal z każdego zakątka świata.

Dołącz do najbardziej znanych marek na świecie, z którymi współpracujemy.

Kompleksowy, elastyczny butik spełniający Twoje potrzeby w zakresie danych i analiz, od doboru próby po wizualizację danych.

NASZE ROZWIĄZANIA

TGM Research solutions

Na potrzeby Twojego projektu badawczego

Poznaj nasz pakiet rozwiązań badawczych, opartych na innowacyjnych technologiach i wykorzystujących wieloletnie doświadczenie. Pomożemy Ci zbadać nieznane i podjąć jak najlepsze decyzje.

NASZE PRODUKTY

TGM Research products

Odpowiedzi na pytania biznesowe

Każdy dział firmy wymaga innego podejścia. Rozumiemy to, niezależnie od tego, czy chodzi o sprawne opracowywanie nowych produktów czy też o analizę komunikatów dotyczących marki i przepływu informacji. Zacznij odkrywać jutro już dziś.

SPECJALIZACJE BRANŻOWE

TGM Research solutions

Dla Twojej branży lub kategorii

Każda branża oferuje wyjątkowe możliwości. Odpowiadamy na specjalne potrzeby branżowe, dzięki głębokiej analizie wertykalnej i innowacyjnym rozwiązaniom badawczym z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Wybierz spośród wielu naszych rozwiązań, np.: definicja próby, rekrutacja, globalne zbieranie danych, przetwarzanie danych, raportowanie.

Wybierz spośród wielu naszych produktów, np.: testy ekspresowe, niestandardowe badania ad hoc, badania marki i badania panelowe.

Wybierz jedną z naszych branż: konsulting, agencję reklamową lub edukację.

NASZE ROZWIĄZANIA

TGM Research solutions

Na potrzeby Twojego projektu badawczego

Poznaj nasz pakiet rozwiązań badawczych, wszystkie oparte na innowacyjnej technologii i wykorzystujące wieloletnie doświadczenia, aby zbadać nieznane i pomóc Tobie podjąć najlepsząnajlepsze decyzję.

Wybierz spośród wielu naszych rozwiązań, np .: definicja próby, rekrutacja, globalne zbieranie danych, przetwarzanie danych, raportowanie.

NASZE PRODUKTY

TGM Research products

Odpowiedzi na pytania biznesowe

Każdy dział firmy wymaga innego podejścia. Rozumiemy to, niezależnie od tego, czy chodzi o sprawne opracowywanie nowych produktów, czy też o testowanie komunikatów dotyczących marki i komunikatów komunikacyjnych. Zacznij odkrywać jutro, już dziś.

Wybierz spośród wielu naszych produktów, np.: testy ekspresowe, niestandardowe badania ad hoc, tracking i badania panelowe.

SPECJALIZACJE BRANŻOWE

TGM Research solutions

Dla Twojej branży lub kategorii

Każda branża oferuje wyjątkowe możliwości. Odpowiadamy na specjalne potrzeby branżowe dzięki głębokiej wiedzy wertykalnej i innowacyjnym rozwiązaniom badawczym z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Wybierz jedną z naszych branż: konsulting, agencję reklamową i edukację.

Sięgnij po więcej

TGM Research zapewnia wsparcie informacyjne, które wyniesie Twoją organizację na nowy poziom.

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań i produktów badawczych, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła.

REACH FOR MORE

TGM Research brings service
to a new level.

We create a wide range of solutions and products to help your
business flourish. This is why we do things our own way!

ROZWIJAJ SIĘ SKUTECZNIE

Dlaczego usługa TGM Research jest unikalna?

Faster research
SZYBSZE REALIZACJE

Projekt badawczy zajmuje mniej czasu, gdy dane są zbierane szybko i sprawnie. W tym celu konieczne jest dotarcie z ankietą do osób, których ona dotyczy. Dzięki głębokiemu targetowaniu wstępnemu optymalizujemy konwersję i ograniczamy odrzuty w ankietach, w związku z czym otrzymujesz dostęp do wiedzy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Unmatched reach
NIEZRÓWNANY ZASIĘG I PENETRACJA

Zapewniamy niezrównany zasięg i rekonesans, łącząc nasze panele respondentów z nową, inteligentną metodą doboru próby. Bazując na różnych sposobach gromadzenia danych, możemy prowadzić badania nawet na trudnych odbiorcach i konkretnych populacjach, a także realizować projekty o zasięgu ogólnoświatowym.

Consistency and Comparable Results
ZOBOWIĄZANIE DO JAKOŚCI

W TGM poważnie traktujemy jakość danych. Ustanawiamy standardy dla branży, korzystając z wiodących rozwiązań prewencji przed nadużyciami i ochrony tożsamości badanych. Dokładamy wszelkich starań, aby stale podnosić poprzeczkę w zakresie jakości, bezpieczeństwa i prywatności danych. W tych kwestiach nie wierzymy w drogę na skróty.

Faster results
SZYBSZE WYNIKI

Oferujemy zautomatyzowane pulpity badawcze (dashboards), w których możesz przeglądać wyniki na żywo, dzięki czemu jesteś na bieżąco z postępem prac. Przygotujemy również skrojoną na potrzeby Twojej organizacji przeglądarkę danych. Dodatkowo, oferujemy tworzenie prezentacji Power Point automatycznie wypełnianych danymi, dzięki czemu otrzymasz raport od razu po zakończeniu prac terenowych.

Multi-national Experience
ZESPÓŁ I DOŚWIADCZENIE

W naszym teamie pracują doświadczeni badacze z całego świata. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest kontekst, dlatego współpracujemy z szeroką siecią lokalnych partnerów, aby zachować kulturową relewantność badań. Dzięki sprawnej organizacji możemy skutecznie wspierać firmy z całego globu, realizując badania w wielu krajach na raz.

Consistency and Comparable Results
SPÓJNOŚĆ I PORÓWNYWALNE WYNIKI

Wyłączna współpraca z nami przy realizacji projektów badawcznych zapewnia spójność struktury próby i lokalizacji, a także wyglądu ankiety i jej UX. Zadbamy również o jakość przetwarzania danych na wszystkich rynkach. To daje możliwość wiarygodnego porównania wyników z różnych regionów i fal badania.

Skontaktuj się z TGM Research w sprawie swojego projektu

Bądźmy w kontakcie! Zapytaj o swój projekt. Wypełnij formularz, powiedz o swoich potrzebach biznesowych. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Żyjemy w cyfrowym świecie napędzającym innowacje. Dołącz
do mobilnej rewolucji w obszarze badań rynku z TGM Research – globalnym liderem w technologii insight, specjalizującym się w badaniach online.

© 2023 TGM Research FZE

 

TGM Research FZE

A2-102B Building no. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005, Zjednoczone Emiraty Arabskie

3rd floor, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, Polska

Kontakt


TGM Research FZE

A2-102B Building no. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005, Zjednoczone Emiraty Arabskie

3rd floor, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Chi Minh City, Wietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, Polska

We are living in the digital world with new opportunities for the market research. Join the mobile journey. TGM Research specializes in mobile market research and online panels.

© 2022 TGM Research FZE