Skip to main content
Usługi
Przetwarzanie danych - przygotuj dane, sklasyfikuj pytania otwarte i uzyskaj dane gotowe do analizy

Uporządkuj swoje dane. Nasz dedykowany zespół postępuje zgodnie z najlepszymi praktykami przetwarzania danych, aby przygotować tabele i analizy.

Usługi

Przetwarzanie danych - przygotuj dane, sklasyfikuj pytania otwarte i uzyskaj dane gotowe do analizy

Uporządkuj swoje dane. Nasz dedykowany zespół postępuje zgodnie z najlepszymi praktykami przetwarzania danych, aby przygotować tabele i analizy.

W TGM zespół analityczny wspiera proces przetwarzania danych pomagając „wyczyścić” dane stosując filtry sprawdzając jakość i spójność odpowiedzi respondentów.


Potrzebujesz wysokiej jakości analiz?

Od raportów terenowych w czasie rzeczywistym i odpowiedzi jakościowych po zaawansowane analizy.


PRZETWARZANIE DANYCH

Najwyższa jakość dostarczanych danych jest naszym priorytetem. Nie tylko stosujemy szczegółowy  system screeningu, ale również dokonujemy weryfikacji jakości  odpowiedzi, aby zapewnić standardy dostarczanych wyników badań i zagwarantować ich trafność.

PRZYGOTOWANIE TABEL

Dane ilościowe podlegają podstawowej obróbce, która obejmuje tworzenie tabel, gdy jest to potrzebne, ważenie danych czy przedstawienie badań na podgrupach. Następnie, jeśli projekt badania to zakłada, możemy przeprowadzić dalszą analizę danych w oparciu o różne metody, takie jak Analiza MaxDiff, Analiza Kruskala czy Segmentację.

Nasz zespół jest znany z tego, że potrafi przyjąć najtrudniejsze specyfikacje tabelaryczne danych i opracować czyste, wolne od "błędów" tabele.

CZYSZCZENIE DANYCH

Zanim przeanalizujesz wyniki ankiety, wyczyszczenie danych jest koniecznością. Pomaga to uzyskać dane najlepszej jakości. Gromadzenie danych i pozyskiwanie czystych i odpowiednio sformatowanych danych, jest podstawowym procesem w TGM przed przystąpieniem do finalnej analizy danych. Wiemy doskonale, że niewłaściwe przetwarzanie danych może prowadzić do niewłaściwych wniosków.

ANALIZA SENTYMENTU

Jeśli chodzi o dane jakościowe, tradycyjnie wymagają one dużo pracy manualnej i obróbki danych, stworzenie systemu klasyfikacji i kodowania w celu grupowania według klucza odpowiedzi. Po wstępnej obróbce danych wykorzystujemy je do dalszej analizy wyników, wniosków strategicznych i rekomendacji.

Dane zebrane w badaniach jakościowych opracowujemy w ramach raportów eksperckich, które uwzględniają sentyment wypowiedzi uczestników. Na życzenie klienta możemy również skorzystać z systematycznej procedury kodowania. Dodatkowo możemy dostarczyć żrółowe transkrypcje badań jakościowych (FGI i IDI) online wraz z ich tłumaczeniami na różne języki, a także w nagraniach wideo.

POGŁĘBIANIE INSIGHTÓW

Możemy analizować zarówno dane, które posiadamy, jak i dane dostarczone przez Klienta takie: jak dane sprzedażowe, dane z systemów CRM, z kanałów społecznościowych czy innych źródeł komunikacji z klientami i interesariuszami.  Wszystko w celu dostarczenia szerszego kontekstu i pogłębienia dostarczanych wniosków. 

DASHBOARD Z WYNIKAMI

Kolejnym etapem przy przetwarzaniu danych jest przygotowanie przeglądarki wyników w formie dashboardu online. Może on zawierać poszczególne KPI, parametry z badań trackingowych czy też udostępniać możliwość przeprowadzania zaawansowanych analiz różnym członkom organizacji. Wyniki sa dostępne na żywo, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dla wszystkich osób mających dostęp do dowolnie zdefiniowanych części dashboardu. Pulpit nawigacyjny online to narzędzie do prezentacji danych, które jest łatwe w użyciu i nie wymaga żadnego zewnętrznego oprogramowania. Filtruj wyniki badań według własnego uznania i ciesz się sprawnym przetwarzaniem danych za pomocą jednego kliknięcia.


NASZE PANELE

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom jest to możliwe.

Przeczytaj więcej o panelu i metodzie próbkowania danych.

Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.


Współpracujemy z:

  DLACZEGO WYBRAĆ TGM?

  Team of experts
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW

  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego, zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. W strategii doboru próby uzyskasz spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup oraz porównywalność wyników. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twojej organizacji. Nasi konsultanci będą również wspierać przy analizach, generowaniu zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształceń danych w insighty.

  Proactive
  PROAKTYWNE

  Pomożemy Tobie uzyskać świeże spojrzenie na problemy biznesowe i odkryć nowe pomysły. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu, przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  Speed
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ

  Badania rynku z nami umożliwiają dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystuje nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki, przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony na czas.

  Project management
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  Proactive
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne badania jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb, zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  Costs
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

  Współpraca z nami zapewnia przystępne koszty realizacji. Dzięki ekonomii skali, własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem ograniczamy niepotrzebne koszty.

  • differentology logo
   differentology
   Merve Muharremoglu

   "Director level involvement throughout the project- I like working with one consultant but feel the company's support. Also, the depth of expertise and quality of data are other reasons to work with them."

  • University of the Witwatersrand
   Emmanuel Silva Quaye
   "TGM team was extremely helpful and kind both during the quotation and the implementation of the entire project. They provided high-quality results which helped me develop our research work at Wits, Business School."
  • insights asia logo
   InsightAsia
   Rudi Wahyono

   "TGM Research was extremely helpful throughout the entire process to run this project online, providing valuable advice from the planning of the survey to the execution and delivery of the results. High-quality data, quick and professional!"

  • insights asia logo
   MURC
   Kensuke Shimura

   "Really happy with the quick response and implementation of the survey. Expecting to have further opportunities to collaborate."

  • insights asia logo
   MDI Global
   Robert Beaton

   "We worked with TGM for the third time, and we weren’t disappointed. The TGM Research team was helpful, dedicated, and quickly responded to all the queries and challenges that occurred. I’m looking forward to the next project together."

  • Griffith University
   Dr Rautenberg
   "Team was very efficient with project management and a pleasure to work with. I highly recommend TGM services."
   Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.

   Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.