Skip to main content

Panel badawczy online na Łotwie | Badania rynku na Łotwie

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online na Łotwie? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj nasze wskazówki i dane dotyczące kraju i Panelu Badawczego TGM Research na Łotwie, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online na Łotwie! 

Łotwa w skrócie

Nazwa kraju

Latvija

Język urzędowy

Latviešu (Latvian)

Stolica Łotwy

Rīga (Riga)

Ważne miasta

Riga, Daugavpils, Liepāja

Populacja

1.9mln / miasto 68%

Średni wiek

43.9 lat

Użytkownicy Internetu

87%

Użytkownicy smartfonów

74%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

70%

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

51%

PKB ogółem (PPP)

$63.490 billion / $32,986 (na osobę)

Latvia's Motto narodowe: Tēvzemei un Brīvībai / For Fatherland and Freedom

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online na Łotwie?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY NA ŁOTWIE

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM na Łotwie?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego na Łotwie zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wykonalności badań rynku na Łotwie ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Maksymalna efektywna wielkość próby:

4,450

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

37%

46%

Kobiety

63%

54%

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

5%

5%

20-24

11%

7%

25-29

16%

9%

30-34

13%

8%

35-39

11%

8%

40-49

19%

16%

50+

25%

48%

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie na Łotwie. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku na Łotwie możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?