Skip to main content

Przygotowanie narzędzi i projektowanie badań –
natychmiastowe i dające podstawy do działania spostrzeżenia.

Uzyskaj odpowiedzi, których szukasz. Przygotuj idealny projekt badawczy, stwórz narzędzia i zagwarantuj płynną realizację projektu i uzyskaj właściwe odpowiedzi na Twoje pytania badawcze.
Niezależnie od tego, czy zaczynasz od zera i potrzebujesz pomocy przy projekcie, czy też masz już wszystko zaplanowane, lecz potrzebujesz porady, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Współpracowaliśmy Z:

TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo

  Wsparcie W Przygotowaniu Narzędzi

  Zadawanie właściwych pytań jest kluczem do uzyskania trafnych odpowiedzi. Nasz zespół udzieli Tobie pomocy przy projektowaniu narzędzi badawczych. Jako specjaliści w badaniach rynku oferujemy pełne wsparcie związane z metologią badań ankietowych. Możemy również sprawdzić Twoją ankietę pod kątem logiki kwestionariusza.
  TGM WSPARCIE W PRZYGOTOWANIU NARZĘDZI

  KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE BADAŃ

  Wsparcie TGM zapewni Ci spokój i pewność wynikającą ze świadomości, że zatroszczymy się o wszystko. Wybierając kompleksową ofertę otrzymujesz kompleksową obsługę. Uwzględniając cele badawcze, zaprojektujemy badanie w sposób efektywny czasowo i cenowo. Dzięki odpowiednio dobranej próbie badawczej i metodologii prowadzenia projektów, dostarczymy Ci rezultaty, dzięki którym będziesz w stanie poczynić dalsze kroki.

  LATA DOŚWIADCZEŃ

  W TGM posiadamy zespół badaczy i analityków z całego świata. Nasze wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w świecie badań przy pracy nad różnorodnymi projektami i ekspozycja na rozmaite branże pozwalają nam zrozumieć wyzwania biznesowe stojące przed klientami oraz ich przełożenie na cele badawcze.

  NAJLEPSZE PRAKTYKI BRANŻOWE

  Łączymy praktykę badawczą z doświadczeniem biznesowym aby zaoferować optymalne rozwiązania. Doradzimy jak zadać właściwe pytania i wybrać najbardziej odpowiednią metodologię badawczą.

  Oferujemy wsparcie w realizacji projektów zarówno ilościowych CAWI - testy UX, testy konceptu, wejście na rynek, badania reklam i kampanii, badania marki, badania cen, badania CX, badanie Tajemniczego Klienta (eng. Mystery Shopper), a także jakościowe badania fokusowe (FGI) , indywidualne pogłębione wywiady (IDI), społeczności internetowe i wiele więcej.

  Masz problem biznesowy, ale musisz go przełożyć na ankietę?

  tgm Skryptowanie Kwestionariuszy

  SPRAWDŹ NASZĄ USŁUGĘ SKRYPTOWANIA KWESTIONARIUSZY

  Planujesz badanie online i szukasz profesjonalnego skryptowania? Nasi zespół programistów posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu narzędzi badawczych. Wszystkie usługi programistyczne obejmują kontrole jakości, aby zapewnić najwyższy standard danych.

  GWARANCJA JAKOŚCI

  Dobre przygotowanie skryptu jest kluczem do sukcesu badania online. Projekt kwestionariusza wymaga interaktywnego podejścia, aby zagwarantować respondentom najlepsze doświadczenie poprzez przyciągające uwagę pytania ankietowe, a w konsekwencji lepsze wyniki. Tworząc ankiety zawsze staramy się dostosować je do wielu typów urządzeń jak i multimedialnych materiałów. Wyświetlania filmów, osadzania nietypowych obiektów, czy prezentacja prototypów produktów 3D nie stanowi wyzwania.

  ZAAWANSOWANA LOGIKA KWESTIONARIUSZA

  Nasze oprogramowanie umożliwia tworzenie ankiet dla nawet najbardziej złożonych kwestionariuszy. Projekty te obejmują różne logiki i reguły przejścia, rozmaite opcje odpowiedzi, takie jak pytania zamknięte lub otwarte, czy setki innych narzędzi lub walidacji jakości.

  URZĄDZENIA MOBILNE

  Tworząc ankietę należy pamiętać, że urządzenia mobilne, tj. smartphone, dominują jako główne narzędzie dostępu do internetu. Wyzwaniem jest stworzenie ankiety, która jest interaktywna, interesująca, prosta i łatwa do udzielenia odpowiedzi respondentom. W TGM Research wykorzystujemy najnowsze technologie aby przy programowaniu kwestionariuszy uniknąć błędów oraz zapewnić najwyższą kontrole jakości.

  INNOWACYJNOŚĆ

  Przy projektowaniu ankiet wykorzystujemy najnowsze technologie z myślą o przyszłych uczestnikach badania. Zawsze sugerujemy odpowiednie techniki przy realizacji badań. Mobilność i innowacja zapewniają nam: zasięg, szybkość, jakość, opłacalność.

  Potrzebujesz przygotować skrypt kwestionariusza?

  Profesjonalne Usługi Tłumaczeniowe

  W przypadku badań międzynarodowych i obejmujących wiele krajów pojawia się konieczność tłumaczenia. Skuteczna komunikacja w języku lokalnym jest niezbędna, aby zapewnić wysoki wskaźnik odpowiedzi i zebrać wiarygodne, porównywalne wyniki pomiędzy krajami. W TGM wykonujemy tłumaczenia, które zagwarantują Tobie sukces projektu.
  TGM Profesjonalne Usługi Tłumaczeniowe

  ŚCISŁY PROCES LOKALIZACJI

  Aby mieć pewność, że jakość danych jest zachowana i żadne informacje nie zostaną utracone, stworzyliśmy sieć zaufanych profesjonalnych tłumaczy - naszych certyfikowanych partnerów. Ich praca jest pod ścisłą kontrolą, aby nie stracić nic ważnego w Twoich badaniach.

  Native speaker, który jest zaznajomiony ze studiami marketingowymi, zawsze dwukrotnie sprawdzi tłumaczenia, aby upewnić się, że znaczenie pytania nie zgubi się w tłumaczeniu. Jeśli planujesz przeprowadzić ankietę w kilku krajach jednocześnie, nasz zespół może udzielić wsparcia tłumaczeniowego we wszystkich językach.

  100+ JĘZYKÓW

  Działamy na ponad 120 rynkach i na każdym z nich możemy zapewnić usługi tłumaczeniowe. Nasze usługi obejmują tłumaczenia do badań jakościowych oraz międzynarodowych badań ilościowych. Tłumaczymy również pytania otwarte i tworzymy klucze kodowe do późniejszego przetwarzania danych.

  JAKOŚCIOWE BADANIA W TWOIM JĘZYKU

  Możemy zapewnić Tobie i Twoim klientom podgląd i dostęp do tłumaczenia symultanicznego, jeśli prowadzisz grupy fokusowe lub indywidualne wywiady pogłębione. Ty i Twoi klienci będziecie mogli na bieżąco uczestniczyć w etapie zbierania materiałów i danych w badaniach jakościowych. Będziesz mieć również możliwość otrzymania nagrania wideo z każdego przeprowadzonego projektu jakościowego. Możemy stworzyć profesjonalne napisy z najlepszą jakością tłumaczenia wywiadów FGI / IDI w materiałąch video. Dodatkowo, możemy zapewnić tłumaczenia po IDI i FGI, a także transkrypcję zarówno oryginału, jak i tłumaczenia. Częścią naszych usług jest również tłumaczenie dokumentów lub materiałów, które chcesz wykorzystać w badaniu, takich jak prezentacje, arkusze robocze dla respondentów i scenariusze badawcze.

  TŁUMACZENIE RAPORTÓW

  Niezależnie od tego, czy badania, które chcesz przeprowadzić, są ilościowe czy jakościowe, nasz doświadczony zespół z przyjemnością napisze lub przetłumaczy gotowy raport na dowolny język.

  Realizujesz projekt międzynarodowy? Potrzebujesz wsparcia w zakresie lokalizacji?

  Nasze Panele Badawcze 

  Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym.

  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.
  Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

  Dlaczego Z Nami Współpracować? 

  ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. To oni zapewnią spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup, w celu dostarczenia porównywalnych wyników. Nasi konsultanci będą również wspierać Cię przy analizach, generowaniau zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształcaniu danych we wnikliwe obserwacje. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twoich i Twojej organizacji po tym, jak poinformujesz nas, kto otrzyma wyniki badań, w jaki sposób zostaną one wykorzystane i jakie są główne cele firmy.

  PROAKTYWNE
  PROAKTYWNE
  W procesie badawczym nasza agencja może być katalizatorem, który pomoże badaczom, głęboko zanurzonym w danym projekcie, zyskać nowe, świeże spojrzenie. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ
  Badania rynku z TGM to przełomowe rozwiązanie, które umożliwia dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystują nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę, dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony szybciej niż myślisz.

  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE
  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
  Współpraca z nami obniży koszty realizacji badań rynkowych i zwiększy rentowność dzięki efektowi skali. Dzięki własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem, TGM ogranicza lokalne zarządzanie Twoim projektem. Doskonale zoptymalizowana treść trafia tutaj!
  Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.
  Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.