Skip to main content
Usługi

Przygotowanie narzędzi i projektowanie badań

Uzyskaj odpowiedzi, których szukasz. Przygotuj idealny projekt badawczy, stwórz narzędzia i zagwarantuj płynną realizację projektu i uzyskaj właściwe odpowiedzi na Twoje pytania badawcze.

Usługi

Przygotowanie narzędzi i projektowanie badań

Uzyskaj odpowiedzi, których szukasz. Przygotuj idealny projekt badawczy, stwórz narzędzia i zagwarantuj płynną realizację projektu i uzyskaj właściwe odpowiedzi na Twoje pytania badawcze.

Niezależnie od tego, czy zaczynasz od zera i potrzebujesz pomocy przy projekcie badania, czy też masz już wszystko gotowe, ale potrzebujesz porady, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG BADAWCZYCH ABY ZAPEWNIĆ SUKCES SWOJEGO PROJEKTU.

Pomożemy Ci zadać właściwe pytania zgodnie z metodologią prowadzenia badań i w angażujący sposób.

Urządzenia mobilne czy desktop, MaxDiff czy znajomość spontaniczna z zaawansowaną logiką kwestionariusza? Nie ma problemu.

Wiele krajów w jednym projekcie badawczym? Robimy to na co dzień.


design
Masz problem biznesowy, ale musisz go przełożyć na ankietę?

Zadawanie właściwych pytań jest kluczem do uzyskania trafnych odpowiedzi. Nasz zespół udzieli Tobie pomocy przy projektowaniu narzędzi badawczych. Jako specjaliści w badaniach rynku oferujemy pełne wsparcie związane z metologią badań ankietowych. Możemy również sprawdzić Twoją ankietę pod kątem logiki kwestionariusza.

KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE BADAŃ

Wsparcie TGM zapewni Ci spokój i pewność wynikającą ze świadomości, że zatroszczymy się o wszystko. Wybierając kompleksową ofertę otrzymujesz kompleksową obsługę. Uwzględniając cele badawcze, zaprojektujemy proces badawczy, który będzie efektywny czasowo i cenowo. Dzięki odpowiednio dobranej próbie badawczej i metodologii prowadzenia projektów, dostarczymy Ci rezultaty które poprowadzą Twój projekt dalej.

LATA DOŚWIADCZEŃ

W TGM posiadamy zespół badaczy i analityków z całego świata. Nasze wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w świecie badań przy pracy nad różnorodnymi projektami i ekspozycja na rozmaite branże pozwalają nam zrozumieć wyzwania biznesowe, stojące przed klientami oraz ich przełożenie na cele badawcze.

NAJLEPSZE PRAKTYKI BRANŻOWE

Łączymy praktykę badawczą z doświadczeniem biznesowym aby zaoferować optymalne rozwiązania. Doradzimy jak zadać właściwe pytania w badaniu i wybrać najbardziej odpowiednią metodologię badawczą.

Wspieramy w realizacji projektów obejmujących zarówno ilościowych CAWI, testy UX, testy koncepcyjne, wejście na rynek, badania reklam i kampanii, badania marki, badania cen, badania CX, Mystery shopper, a także jakościowe badania fokusowe (FGI) , indywidualne pogłębione wywiady (IDI), społeczności internetowe i wiele więcej.


Planujesz badanie online i szukasz profesjonalnego skryptowania? Nasi zespół programistów posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu narzędzi badawczych. Wszystkie usługi programistyczne obejmują również kontrole jakości, aby zapewnić najwyższy standard danych.

GWARANCJA JAKOŚCI

Dobre przygotowanie skryptu jest kluczem do sukcesu badania online. Projekt kwestionariusza wymaga interaktywnego podejścia, aby zagwarantować respondentom dobre wrażenia. Tworząc ankiety zawsze staramy się dostosować je do wielu typów urządzeń jak i multimedialnych materiałów. Wyświetlania filmów, osadzania nietypowych obiektów, czy prezentacja prototypów produktów 3D nie stanowi wyzwania. 

ZAAWANSOWANA LOGIKA KWESTIONARIUSZA

Nasze oprogramowanie umożliwia tworzenie ankiet dla nawet najbardziej złożonych projektu kwestionariusza. Projekty te obejmują różne logiki i reguł przejścia, sugerując rozmaite opcje odpowiedzi, takie jak pytania zamknięte lub otwarte.

URZĄDZENIA MOBILNE

Tworząc ankietę należy pamiętać, że urządzenia mobilne dominują jako główne narzędzie dostępu do internetu. Wyzwaniem jest stworzenie ankiety, która jest interaktywna, interesująca, prosta i łatwa do udzielenia odpowiedzi respondentom. W TGM Research wykorzystujemy najnowsze technologie przy programowania kwestionariuszy uniknąć błędów oraz zapewnić najwyższą kontrole jakości. /p>

INNOWACYJNOŚĆ

Przy projektowaniu ankiet wykorzystujemy najnowsze technologie. Zawsze sugerujemy odpowiednie techniki przy realizacji badań. Mobilność i innowacja zapewniają nam: zasięg, szybkość, jakość, opłacalność.


Survey coding
Potrzebujesz przygotować skrypt kwestionariusza?

Multi-country
Realizujesz projekt międzynarodowy? Potrzebujesz wsparcia w zakresie lokalizacji?

W przypadku badań międzynarodowych i obejmujących wiele krajów pojawia się konieczność tłumaczenia. Skuteczna komunikacja w języku lokalnym jest niezbędna, aby zapewnić wysoki wskaźnik odpowiedzi i zebrać wiarygodne, porównywalne wyniki pomiędzy krajami. W TGM oferujemy usługi tłumaczeniowe, które zagwarantują Tobie sukces projektu.

ŚCISŁY PROCES LOKALIZACJI

Aby mieć pewność, że jakość danych jest zachowana i żadne informacje nie zostaną utracone, stworzyliśmy sieć zaufanych profesjonalnych tłumaczy - naszych certyfikowanych partnerów. Ich praca jest pod ścisłą kontrolą, aby nie stracić nic ważnego w Twoich badaniach. Native speaker, który jest zaznajomiony ze studiami marketingowymi, zawsze dwukrotnie sprawdzi tłumaczenia, aby upewnić się, że znaczenie pytania nie zgubi się w tłumaczeniu. Jeśli planujesz przeprowadzić ankietę w kilku krajach jednocześnie, nasz zespół może udzielić wsparcia tłumaczeniowego we wszystkich językach.

100+ JĘZYKÓW

Działamy na ponad 120 rynkach i na każdym z nich możemy zapewnić usługi tłumaczeniowe. Nasze usługi  obejmują tłumaczenia do badań jakościowych oraz globalnych badań ilościowych. Tłumaczymy również pytania otwarte i tworzymy klucze kodowe do późniejszego przetwarzania danych.

JAKOŚCIOWE BADANIA W TWOIM JĘZYKU

Możemy zapewnić Tobie i Twoim klientom podgląd i dostęp do tłumaczenia symultanicznego, jeśli prowadzisz grupy fokusowe lub szczegółowe wywiady indywidualne. Ty i Twoi klienci będziecie mogli na bieżąco uczestniczyć w przeglądaniu badań jakościowych.

Będziesz mieć również możliwość otrzymania nagrania wideo z każdego przeprowadzonego projektu jakościowego. Możemy stworzyć profesjonalne napisy z najlepszą jakością tłumaczenia całego FGI / IDI w materiałach video. Dodatkowo możemy zapewnić tłumaczenia po IDI i FGI, a także transkrypcję zarówno oryginału, jak i tłumaczenia.

Częścią naszych usług jest również tłumaczenie dokumentów lub materiałów, które chcesz wykorzystać w badaniu, takich jak prezentacje, arkusze robocze dla respondentów i scenariusze badawcze.

TŁUMACZENIE RAPORTÓW

Niezależnie od tego, czy badania, które chcesz przeprowadzić, są ilościowe czy jakościowe, nasz doświadczony zespół z przyjemnością napisze i lub przetłumaczy gotowy raport na dowolny język.

NASZE PANELE

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom jest to możliwe.

Przeczytaj więcej o panelu i metodzie próbkowania danych.

Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.


Współpracujemy z:

  DLACZEGO WYBRAĆ TGM?

  Team of experts
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW

  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego, zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. W strategii doboru próby uzyskasz spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup oraz porównywalność wyników. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twojej organizacji. Nasi konsultanci będą również wspierać przy analizach, generowaniu zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształceń danych w insighty.

  Proactive
  PROAKTYWNE

  Pomożemy Tobie uzyskać świeże spojrzenie na problemy biznesowe i odkryć nowe pomysły. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu, przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  Speed
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ

  Badania rynku z nami umożliwiają dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystuje nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki, przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony na czas.

  Project management
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  Proactive
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne badania jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb, zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  Costs
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

  Współpraca z nami zapewnia przystępne koszty realizacji. Dzięki ekonomii skali, własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem ograniczamy niepotrzebne koszty.

  • differentology logo
   differentology
   Merve Muharremoglu

   "Director level involvement throughout the project- I like working with one consultant but feel the company's support. Also, the depth of expertise and quality of data are other reasons to work with them."

  • University of the Witwatersrand
   Emmanuel Silva Quaye
   "TGM team was extremely helpful and kind both during the quotation and the implementation of the entire project. They provided high-quality results which helped me develop our research work at Wits, Business School."
  • insights asia logo
   InsightAsia
   Rudi Wahyono

   "TGM Research was extremely helpful throughout the entire process to run this project online, providing valuable advice from the planning of the survey to the execution and delivery of the results. High-quality data, quick and professional!"

  • insights asia logo
   MURC
   Kensuke Shimura

   "Really happy with the quick response and implementation of the survey. Expecting to have further opportunities to collaborate."

  • insights asia logo
   MDI Global
   Robert Beaton

   "We worked with TGM for the third time, and we weren’t disappointed. The TGM Research team was helpful, dedicated, and quickly responded to all the queries and challenges that occurred. I’m looking forward to the next project together."

  • Griffith University
   Dr Rautenberg
   "Team was very efficient with project management and a pleasure to work with. I highly recommend TGM services."
   Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.

   Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.