Skip to main content

DLA BADACZY I POSZUKIWACZY INSIGHTÓW

Niezawodne rozwiązania na każdym etapie Twoich projektów badawczych

Dzięki możliwości kierowania reklam do respondentów z różnych grup demograficznych i regionów, oferujemy kompleksową obsługę wszystkich potrzeb związanych z projektami badawczymi. Wszystko w jednym miejscu – więcej wygody dla Ciebie. 

DLA BADACZY I POSZUKIWACZY INSIGHTÓW

Niezawodne rozwiązania na każdym etapie Twoich projektów badawczych

Dzięki możliwości kierowania reklam do respondentów z różnych grup demograficznych i regionów, oferujemy kompleksową obsługę wszystkich potrzeb związanych z projektami badawczymi. Wszystko w jednym miejscu – więcej wygody dla Ciebie.

  Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy tworzeniu ankiet, definiowaniu próby, zbieraniu danych, zarządzaniu projektami lub raportowaniu? Jesteś we właściwym miejscu! Mając dostęp do milionów respondentów online i globalnego know-how, możemy pomóc Ci zebrać konkretne dane demograficzne potrzebne do Twojego projektu w sposób zgodny ze sztuką i zdrowym rozsądkiem.

TGM Research Survey Design

Projektowanie badania

Nie masz czasu? To żaden problem! Dzięki naszym kompleksowym usługom tworzenia badania masz to z głowy.

Dzięki naszym innowacyjnym narzędziom i globalnym doświadczonym zespołom pomożemy Ci zaplanować najbardziej złożone i zaawansowane technologicznie projekty badawcze. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się tym.

TGM Research Sampling Definition

Definiowanie próby badawczej

Przeprowadzasz ankietę? Zbieraj dane online na całym świecie od zweryfikowanych i zaangażowanych panelistów.

Pomożemy Ci zdefiniować wielkość próbki i profil odbiorców, których chcesz zbadać. Odkryj nowy, ekonomiczny typ panelu online, który zapewnia doskonałe dane.

 • TGM Research Recruitment

  Rekrutacja jakościowa

  Szukasz osób do swoich badań FGI, IDI lub innych form badań jakościowych? Sprawdź, jak możemy pomóc. 

  Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz. Poznaj zalety korzystania z unikalnego panelu cyfrowego do badania docelowych odbiorców pod kątem rekrutacji jakościowej. Zaangażuj uczestników z wiarygodnego źródła i zdobądź potrzebne insighty.


  TGM Research Global Data Collection

  Globalne zbieranie danych

  Potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu globalnymi projektami? Sprawdź, jak możemy pomóc.

  Rozległy zasięg naszych paneli, szczegółowe profilowanie uczestników i doświadczenie w zbieraniu danych pozwalają nam zarządzać wieloma projektami w kilku krajach na raz bez strat w jakości danych. Ciesz się wygodnym wsparciem 24/7 ze strony wysoce kompetentnego zespołu, który mówi w Twoim języku i zna lokalną specyfikę kraju,w którym prowadzisz badanie. Osiągaj cele globalnego projektu, myśląc lokalnie.


  TGM Research Data processing

  Data Processing

  Potrzebujesz wysokiej jakości danych? Nasz doświadczony zespół przestrzega najlepszych standardów, by dostarczyć przejrzyste wyniki na czas.

  Przeanalizujemy bazę danych, wyczyścimy zbiór i przygotujemy bazę do dalszych analiz. Wykonujemy również kodowanie odpowiedzi otwartych, wykorzystując uczenie maszynowe (Machine Learning). Dla badań jakościowych dostarczamy transkrypcje i tłumaczenia. Skorzystaj w pełni z zebranych danych dzięki czytelnym bazom danych, tabelom, transkrypcjom i tłumaczeniu audio i wideo.


  TGM Research Reporting

  Raportowanie

  Przedstawiaj swoje dane za pomocą naszego narzędzia do tworzenia tabel i twórz łatwe do zrozumienia slajdy.

  Pomożemy Ci przeanalizować Twoje dane i upewnić się, że są gotowe do raportowania. Podejmuj właściwe decyzje dzięki spostrzeżeniom dostarczanym za pośrednictwem: zautomatyzowanego dashboard’u online, dashboardu online Power BI, zaprogramowanego wedle Twoich potrzeb, automatycznego tworzenia slajdów w programie Power Point lub raportów przygotowanych przez ekspertów.

  Our research services

  W TGM zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich aspektach Twoich potrzeb badawczych. 

  Zadbamy o zaproszenie uczestników, zarządzanie zbieraniem danych i ukończenie projektu na czas. Jeśli chcesz, pomożemy Ci również zaprogramować kwestionariusz. 

  NASZE PANELE

  Działaj globalnie, myśl lokalnie – dzięki naszym panelom badawczym.

  Przeczytaj więcej o panelu i metodach zbierania danych.

  Dołącz do najbardziej znanych marek na świecie, z którymi mamy okazję współpracować.

  Mamy udokumentowane doświadczenie we wspieraniu badań rynku i usług zarządzania projektami dla klientów z wiodących światowych firm i organizacji, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. 

  NASZA PRACA OBEJMOWAŁA PROJEKTY DLA:

   Uzyskaj celniejsze wyniki badań. Szybciej.

   TGM Research Panel Audience zapewnia dostęp do milionów respondentów czekających na Twoją ankietę.