Skip to main content

Panel badawczy online w Algerii | Badania rynku w Algerii

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online w Algerii? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Algerii, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Algerii! 

Algeria w skrócie

Nazwa kraju

الجزائر

Język urzędowy

العربية (Arabic)

Stolica Algerii

الجزائر العاصمة (Algiers)

Ważne miasta

Algiers, Oran

Populacja

43mln / miasto 73%

Średni wiek

29 lat

Użytkownicy Internetu

58%

Użytkownicy smartfonów

53%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

Data unavailable

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

54%

PKB ogółem (PPP)

$684.649 billion / $15.765 (na osobę)

Motto narodowe: By the people and for the people

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online w Algerii?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY W ALGERII

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Algerii?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Algerii zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. TGM and its partner online panels are used solely for market research purposes.Poniżej przedstawiamy charakterystykę naszego panelu w Algerii ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Maksymalna efektywna wielkość próby: is an aggregated number of respondents collected from many different sources - including TGM Research panels, partners panels, programmatic and dynamic sampling.  The Maksymalna efektywna wielkość próby: is the estimated number of respondents and maximum feasibility, which we can bring to one single survey

Maksymalna efektywna wielkość próby:

4,270

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

68%

50%

Kobiety

32%

50%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

14%

10%

20-24

24%

12%

25-29

19%

13%

30-34

14%

13%

35-39

9%

11%

40-49

11%

16%

50+

9%

25%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Algerii. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Algerii możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Strona panelu badawczego TGM: TGM Panel Algeria

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?