Skip to main content

Badania Akademickie i Naukowe

Szukasz sprawnego i zaawansowanego, ale przystępnego cenowo rozwiązania do badań akademickich i naukowych? Jesteś we właściwym miejscu.
Z nami uzyskasz dostęp do globalnych paneli i zrealizujesz badania naukowe bez ograniczeń. Zbadaj wybraną grupę docelową korzystając z najnowocześniejszych metod ze świata badań rynku. Przeprowadź swój projekt badawczy i uzyskaj potrzebne informacje już dziś.
BADANIA AKADEMICKIE I NAUKOWE

Sektor edukacji przeżywa rozkwit, za sprawą szybko rosnącej populacji o silnym pragnieniu wiedzy.

Branża edukacyjna jest obecnie bardziej konkurencyjna niż kiedykolwiek wcześniej. Czy Twoja instytucja jest gotowa na wyzwania, które niesie przyszłość?

Świat akademicki jest istotnym uczestnikiem globalnego rynku. Sektor edukacji i szkoleń nieustannie się rozwija, aby sprostać potrzebom decydentów, liderów, studentów, rynku i społeczeństwa. Prowadzanie badań akademickich i zarządzanie marką edukacyjną wymaga dobrze przeprowadzonych badań jakościowych i ankiet, których wyniki pomogą sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom Twojej firmy czy instytucji.

W TGM, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji różnego rodzaju projektów edukacyjnych, możemy zapewnić szeroką wiedzę dostosowaną do potrzeb Twojej instytucji i pełną gamę metodologii badawczych. Pomagamy zarówno instytucjom, jak i osobom indywidualnym z branży akademickiej w uzyskaniu niezbędnych informacji i doskonaleniu umiejętności, koniecznych do podejmowania właściwych decyzji przygotowania się na wyzwania współczesności.

Pomagamy szerokiej rzeszy badaczy branży edukacyjnej na całym świecie

Niektóre instytucje akademickie i edukacyjne, z którymi współpracowaliśmy:
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo
TGM Rapid Omnibus logo

  Innowacyjne Rozwiązania Insight Zaprojektowane Dla Branży Edukacyjnej:

  PUBLIKACJE I BADANIA NAUKOWE

  Zdajemy sobie sprawę, jak wymagające jest pisanie prac dyplomowych czy przeprowadzanie projektów badawczych na uczelni. Zbieranie i weryfikacja danych za pomocą ankiet jest istotną częścią procesu, jednak może to być działanie kosztowne, trudne do wdrożenia, czasochłonne, a czasem nawet dające efekty niewspółmierne do zainwestowanych środków.
  Tu przychodzimy z pomocą my, oferując wsparcie i gotowe rozwiązania badawcze dla studentów, pracowników akademickich i naukowców. Z nami zrealizujesz swoje projekty przy kompleksowym wsparciu ekspertów z branży.

  TGM PUBLIKACJE I BADANIA NAUKOWE

  ŚWIADOMOŚĆ MARKI I TRACKING

  Upewnij się, że znajdujesz się w czołówce firm interesujących Twoich docelowych odbiorców. Sprawdź wyniki swojej działalności na przestrzeni czasu. Dostosowuj i zmieniaj swoją strategię adekwatnie do znajomości i postrzegania Twojej marki na rynku. Zyskaj dobrą reputację i zadbaj o to, aby wizerunek Twojej marki zawsze się rozwijał.

  TGM ŚWIADOMOŚĆ MARKI I TRACKING

  BADANIE KONKURENCJI

  Dobrze poznaj i zawsze wyprzedzaj swoją konkurencję, optymalizując komunikację podczas każdej następnej kampanii promocyjnej. Upewnij się, że osiągasz maksymalny wpływ na docelowych odbiorców. Zbuduj reputację swojej marki edukacyjnej, zwiększ jej atrakcyjność na rynku i przyciągaj coraz więcej potencjalnych zainteresowanych.

  BADANIE KONKURENCJI

  POMIAR SATYSFAKCJI

  Zbierz i zmierz w krótkim czasie i szerokim zakresie opinię na temat Twojej usługi edukacyjnej wśród jej obecnych lub potencjalnych odbiorców. Upewnij się, że utrzymujesz lub zwiększasz zadowolenie ze swojej oferty wśród uczniów, rodziców, absolwentów i pracowników.

  POMIAR SATYSFAKCJI

  MONITOROWANIE ODBIORCÓW

  Dowiedz się, co czuje, co myśli i jakie działania podejmuje Twój odbiorca za każdym razem, gdy wchodzi w interakcję z Twoją marką. Zdobądź informacje o tym, jak zoptymalizować jakość tej interakcji i zbudować długoterminową relację z klientem.

  MONITOROWANIE ODBIORU

   Nasze doświadczenie w badaniach z zakresu edukacji

   Z dumą możemy powiedzieć, że:
   116 NAJLEPSZYCH UNIWERSYTETÓW NA ŚWIECIE WE WSPÓŁPRACY Z TGM
   126 KRAJÓW, W KTÓRYCH GROMADZIMY DANE
   100 satysfakcji
   TGM POZNAWAJ

   Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości danych, z których czerpią czołowe organizacje z branży edukacyjnej i akademickiej.

   TGM Industries ROZWIJAJ SIĘ

   Poszerzaj horyzonty dzięki rzetelnym danym, analizom i szerokiej wiedzy na temat wszystkich typów odbiorców, do których kierujesz swoją ofertę.

   TGM Industries INSPIRUJ SIĘ

   Korzystaj z badań, które pobudzają kreatywne myślenie i motywują do stawiania czoła problemom, przygotowując Cię na konkurencyjne wyzwania w branży.

   Prowadź przełomowe badania akademickie szybko i w przystępnej cenie

   Pomogliśmy setkom uczonych na całym świecie w ich projektach badawczych, takich jak:

   Wybierz konkretne grupy w obrębie sektora oraz w obszarze ekonomii i polityki publicznej.

   Badaj wyniki edukacyjne, strukturę klas, zaangażowanie rodziców, zaangażowanie uczniów w całej kohorcie i wiele więcej. wydajność.

   Poznaj dane demograficzne pacjentów, zidentyfikuj typowe problemy zdrowotne i oceń dostęp do opieki zdrowotnej. Dotrzyj do lekarzy lub innych pracowników służby zdrowia. Znajdź pacjentów z określonymi dolegliwościami, ryzykiem choroby i określoną grupą demograficzną na potrzeby badań akademickich.

   Korzystaj z ankiet dotyczących stylu życia i zdrowia, aby zebrać od docelowych odbiorców informacje na temat ich nawyków związanych z ćwiczeniami, rutyną snu, preferencjami żywieniowymi i wieloma innymi informacjami.

   Chcesz dowiedzieć się, z jakich firm w Twojej okolicy korzystają, ile osób zatrudniają lub gdzie są luki na rynku? Dowiedz się o konkretnych branżach i typach przedsiębiorstw, zadowoleniu pracowników i nie tylko.

   Przeprowadzaj ankiety badawcze rynku do celów komercyjnych lub teoretycznych, w tym segmentację, testowanie konceptów, badanie zadowolenia klientów i badania NPS (Net Promotor Score).

   Porównaj pokolenia i kohorty wiekowe, zatrudnienie, rynki i obszary geograficzne oraz różnice kulturowe i etniczne swoich odbiorców.

   Przetestuj swoją hipotezę, sprawdź rozwój swojej kohorty w czasie z wybraną przez siebie publicznością. Zainstaluj aplikację lub przeprowadź eksperymenty poznawcze.

   Badania do rozprawy doktorskiej Zapewniamy pomoc w realizacji Twojego projektu badawczego, niezależnie od Twojego doświadczenia. TGM umożliwia szybkie tworzenie ankiet, ich dystrybucję i uzyskiwanie odpowiedzi potrzebnych do napisania doktoratu lub pracy dyplomowej.

   Często Zadawane Pytania

   Najczęstsze pytanie zadawane przez środowisko akademickie.

   Ile czasu zwykle zajmuje rozpoczęcie procesu zbierania danych?

   To zależy od wielu zmiennych. Niektóre badania akademickie, którymi zarządzamy, rozpoczynają się w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia – chociaż czas realizacji będzie się różnić w zależności od tematu, długości ankiety i docelowych odbiorców. Dotarcie do odbiorców, do których trudniej dostępnych, może zająć więcej czasu.

   Jak rekrutować uczestników ankiet?

   Korzystamy z wielu sposobów, aby zapewnić wysoką jakość respondentów. Niektórzy uczestniczą w naszych internetowych panelach badawczych, gdzie otrzymują nagrody za wypełnione ankiety. Inni decydują się na nagrody lub programy lojalnościowe, które zapewniają zachęty za pośrednictwem gier lub aplikacji online. Pozyskujemy także respondentów od wydawców internetowych. Nasz zespół ds. jakości stale ocenia naszych partnerów, aby mieć pewność, że zawsze otrzymujemy wyniki ankiet najwyższej jakości.

   Jak precyzyjne jest kierowanie Twojej ankiety do odpowiedniej grupy?

   Nasza pula uczestników jest profilowana, wysokiej jakości i szybka. Przeciętne badanie kończy się w ciągu kilku dni. Pomożemy Ci wybrać uczestników za pomocą ponad 100 różnorodnych kryteriów (np. płci, wieku, narodowości, języka), stworzyć niestandardowe profilowanie lub wygenerować reprezentatywną próbę dla konkretnego kraju. Znajdź dowolnego uczestnika badań w dowolnym miejscu na świecie. Powiedz nam, czego potrzebujesz!

   W jakich etapach badań akademickich możesz mi pomóc?

   Od projektu po analizę, cały proces badań akademickich może być zniechęcający. TGM zapewni Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby Twój projekt akademicki zakończył się sukcesem, niezależnie od tego, czy jest to tylko sample only czy full service: od napisania skryptu po raportowanie. Nasz zespół pomoże i poprowadzi Cię przez cały proces; badania jakościowe, ilościowe lub mieszane, jesteś objęty wsparciem eksperckim

   Jakie środki bezpieczeństwa obowiązują, aby zagwarantować wysoką jakość moich wyników?

   TGM Research ma domyślnie wbudowane wiele mierników dla wszystkich klientów i we wszystkich ankietach. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z wieloma platformami technologicznymi, aby zapewnić łatwe włączanie zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. Jeśli jesteś zainteresowany, przeczytaj więcej o naszych procesach jakości.

   Chcieć wiedzieć więcej?
   Doskonale rozumiemy, że podobnie jak wielu innych w branży, możesz znajdować się pod znaczną presją budżetową w obecnych, niezwykłych czasach. Aby wesprzeć Cię w kontynuowaniu projektów badawczych, wdrożyliśmy specjalny system rabatowy dla edukacji i środowisk akademickich:

   Współpracowaliśmy Z:

   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo
   TGM Rapid Omnibus logo

    Co Mówią O Nas Klienci?

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Pełne zaangażowanie na poziomie całego projektu – lubię pracować z jednym konsultantem, ale czuję wsparcie całej firmy. Kolejnym powodem, dla którego warto z nimi współpracować, jest głębokość wiedzy specjalistycznej i jakość danych.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Zespół TGM był niezwykle pomocny i życzliwy zarówno podczas wyceny, jak i realizacji całego projektu. Zespół zapewnił wysokiej jakości dane, które pomogły mi rozwijać naszą pracę badawczą w Wits, Business School.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    TGM Research była niezwykle pomocna podczas całego procesu realizacji projektu online, zapewniając cenne porady od planowania badania po realizację i dostarczenie wyników. Dane wysokiej jakości, szybko i profesjonalnie!

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Jestem bardzo zadowolony z szybkiej odpowiedzi i realizacji ankiety. Oczekuję dalszych możliwości współpracy.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Współpracowaliśmy z TGM po raz trzeci i nie zawiedliśmy się. Zespół badawczy TGM był pomocny, oddany i szybko reagował na wszystkie pojawiające się pytania i wyzwania. Nie mogę się doczekać kolejnego wspólnego projektu.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Zespół był bardzo skuteczny w zarządzaniu projektami, a praca z nim była przyjemnością. Gorąco polecam usługi TGM.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Korzystaliśmy z usług panelu online TGM przy realizacji projektów badawczych w Azji Południowo-Wschodniej i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a wyniki są bardzo wysokiej jakości.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Zespół TGM jest bardzo responsywny i szybki, a nawet różnice w strefach czasowych nie przeszkadzały w sprawnej komunikacji. Osobiście doceniam otwartą i szczera rozmowę, gdy pojawiały się wyzwania oraz proponowane alternatywy. Zdecydowanie polecam

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    TGM wielkrotnie przekroczyło moje oczekiwania w trakcie realizowania projektu badawczego. Ich czasy reakcji są bez najmniejszego zarzutu, a ekspertyza i skupienie na kliencie to ich znak firmowy. Cały proces był bezproblemowy! Dziękuję!

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Fantastyczne doświadczenie, od początku do końca. Troska o detale i sprawna, szybka komunikacja przekonały mnie do skorzystania z usług TGM. Wszyscy członkowie zespołu byli bardzo pomocni i zaangażowani. Asystowali mi przy wszelkich pytaniach i wątpliwościach. Dodatkowo, w porównaniu do innych ofert, TGM było znacząco bardziej przystępne dla założonego budżetu.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Wyjątkowa sprawność i terminowość realizowania projektów na wszystkich rynkach przy skróceniu założonych terminów. Również warta podkreślenia było zaangażowanie i uwagę zespołu.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Fantastyczne doświadczenie! Dane z projektu badawczego były dokładne, zebrane szybko i w przystępnej cenie. Zespół obsługi klienta był niesamowicie pomocny i szybko reagował. W swojej karierze korzystałem z wielu usług badawczych. TGM zdecydownie wyróżnia się na tle innych agencji badawczych!

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    240 znaków to za mało, abym wyraził moją wdzięczność i uznanie dla profesjonalizmu i zaangażowania, którą zespół TGM wykazał się podczas naszego projektu. Znakomity i kompetentny zespół. Oby tak dalej!

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Cieszę się, że AMC Arabia, mimo wielu wyzwań, znalazła kompetentnego partnera do realizacji projektów badawczych. TGM jest zdecydowanie najbardziej konkurencyjną firmą panelową online w regionie Bliskiego Wschodu. Jako klient muszę podkreślić ich elastyczność i zrozumienie rynku, co jest ich wyróżnikiem.

    TGM Omnibus Banner
    Co mówią o nas klienci?

    Potrzebowaliśmy panelu online do dużego projektu badawczego. TGM zdołało osiągnąć wymaganą liczebność próby w zaplanowanym czasie, a menedżerowie projektu byli komunikatywni w trakcie procesu. Cena również była bardzo konkurencyjna. Zdecydowanie będę wracać.

     W Czym Możemy Pomóc:

     Nasze Panele

     Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym.
     NA CO CZEKASZ?
     Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego doświadczenia w badaniach akademickich i naukowych i tego, w czym możemy Ci pomóc