Skip to main content

Panel badawczy online w Bangladeszu |
Badania rynku w Bangladeszu

Prowadzisz badania rynku mobile lub online w Bangladeszu? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Bangladeszu, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Bangladeszu!
Panel badawczy online w Bangladeszu | Badania rynku w Bangladeszu
Bangladesz w skrócie

Bangladesz w skrócie

Użytkownicy Internetu

55%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

Data unavailable

Użytkownicy smartfonów

52%

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

20%

PKB ogółem (PPP)

$837.588 billion / $5028 (na osobę)

Motto narodowe:

Brak oficjalnego motta

Nazwa kraju

বাংলাদেশ

Stolica Bangladeszu

ঢাকা (Dhaka)

Populacja

168 mln / miasto 37%

Średni wiek

27.5 lat

Język urzędowy

বাংলা (Bengali)

Ważne miasta

Dhaka, Chittagong, Gazipur

NASZE PANELE 

Lista zastrzeżonych paneli internetowych TGM Research 

Panele TGM Research

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach badawczych online w Bangladeszu:

Nasz Panel Online w Bangladeszu

TGM Research prowadzi w Bangladeszu autorski panel internetowy double opt-in, który jest rekrutowany w celu dokładnego reprezentowania populacji kraju.

Proces rekrutacji 

Rozumiemy, że różnorodne źródła rekrutacji zapewniają reprezentatywną próbę. Aby zminimalizować zakrzywienie próby, rekrutujemy respondentów z wielu źródeł. Ponadto, nasze panele podlegają na bieżąco procesowi rekrutacji uzupełniającej, a ich skuteczność jest na bieżąco monitorowana. Zapewnia to utrzymanie silnych wskaźników profilu panelu odbiorców, nawet w przypadku najbardziej wymagających grup docelowych.

Standardy jakości 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom najwyższej możliwej jakości usług. W TGM Research wszystko jest zgodne ze ścisłym kodeksem postępowania ESOMAR. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowanie i zarządzanie panelami internetowymi w Bangladeszu, gromadzenie i przetwarzanie danych, czy przechowywanie danych osobowych, zapewniamy, że wszystko odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. 

Członkowie naszego zespołu mówią w lokalnym języku i znają warunki panujące w Bangladeszu. Dzięki temu możemy zaoferować wysokiej jakości doradztwo przy projektach prowadzonych na naszym panelu w Bangladeszu. Dzięki temu możesz nawiązać kontakt ze swoją grupą docelową i odkryć informacje niezbędne do podejmowania świadomych decyzji strategicznych.

Zawodowe zarządzanie panelem  

W sercu każdej firmy tworzącej panele leży sam panel, co w TGM Research głęboko rozumiemy. Nasza wiedza polega na zarządzaniu mocnymi i aktywnymi panelami dzięki zbiorowemu doświadczeniu naszego zespołu, z których większość spędziła ponad dekadę w branży, zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy paneli. 
TGM Research przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia wsparcia wszystkim członkom w kwestiach panelu. Każdy członek panelu otrzymuje szybką informację zwrotną na temat swojej odpowiedzi w dowolnym języku na każde zapytanie za pośrednictwem wybranego przez siebie kanału kontaktu. 

Profilowanie panelu konsumenckiego

Zbieramy od naszych panelistów wiele danych dotyczących profilowania, obejmujących różne tematy, w tym ogólne dane demograficzne, informacje o rodzinie i gospodarstwie domowym, wybory dotyczące stylu życia, posiadanie produktu, preferencje transportowe, usługi finansowe, szczegóły dotyczące opieki zdrowotnej i nie tylko. 

Kategoria: Informacje o profilowaniu:
Ogólne dane demograficzne: wiek, płeć, region geograficzny, zakres dochodów, poziom wykształcenia, zawód, stan cywilny, wielkość gospodarstwa domowego oraz liczba i płeć dzieci w gospodarstwie domowym wraz z ich wiekiem. 
Transport i mobilność: status własności pojazdu, marka posiadanego samochodu, wiek samochodu oraz to, czy samochód został kupiony nowy czy używany. 
Technologia: posiadanie smartfona, marka używanego telefonu, sieci społecznościowe, korzystanie z Internetu itp. 
Rodzina i gospodarstwo domowe: własność urządzeń gospodarstwa domowego, proces podejmowania decyzji o zakupach i status własności domu. 
Podróże: nawyki podróżowania, preferowane środki transportu, częstotliwość podróży, charakter podróży i przydzielony budżet na podróż. 
Usługi finansowe: korzystanie z usług finansowych, liczba i rodzaj posiadanych rachunków bankowych oraz korzystanie z kart kredytowych i debetowych. 
Zawód: status zatrudnienia, profil stanowiska, rola zawodowa, branża zatrudnienia i wielkość firmy. 

Ta lista nie jest kompletna, ponieważ pytania profilujące dla każdej kategorii są regularnie aktualizowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dostosować się do konkretnych życzeń Klienta i zaoszczędzić cenny czas respondentów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. 

NASZ PANEL INTERNETOWY W BANGLADESZU

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Bangladeszu?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Bangladeszu zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku online w Bangladeszu. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę naszego panelu w Bangladeszu ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Rozkład grup wiekowych

Wiek TGM Spis ludności
15-19 19% 13%
20-24 40% 14%
25-29 18% 14%
30-34 10% 12%
35-39 5% 11%
40-49 5% 17%
50+ 3% 21%

Rozkład ze względu na płeć

Płeć TGM Spis ludności
Mężczyźni 93% 50%
Kobiety 7% 50%
NASZ PANEL INTERNETOWY W BANGLADESZU

7,720

Panele TGM Research

Odkryj moc panelu mobilnego i internetowego TGM w Bangladeszu:

Twoje wejście w świat bezcennych insightów!

Dla właściciela firmy lub badacza zdobycie cennych informacji na temat rynku docelowego może zmienić zasady gry. Dzięki Panelowi Mobilnemu i Online TGM w Bangladeszu możesz podejmować świadome decyzje, optymalizować swoje strategie marketingowe i ostatecznie napędzać rozwój biznesu. Nie przegap tej okazji, aby odkryć moc panelu mobilnego i internetowego TGM - to Twoje wejście w świat bezcennych insightów, które mogą zmienić sposób, w jaki prowadzisz biznes!

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Bangladeszu. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów.

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online.

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Bangladeszu możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).
Strona polski panel badawczy: TGM Panel Bangladesz

Chcesz brać udział w ankietach?
OR

Logo Slide for Panel Page

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Jesteś w dobrych rękach. Nasza praca uwzględnia projekty dla:
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo
 • TGM Panel logo

Uprość cały proces badania rynku poprzez: 

Prędkość panelu internetowego

PRĘDKOŚĆ 

TGM realizuje cały projekt badań konsumenckich, przeprowadzając zbieranie danych i dostarczając wyniki w ciągu zaledwie 1 -5 dni. 
TGM ISTOTA 

ISTOTA 

Korzystamy z niestandardowych, zaawansowanych rozwiązań badawczych, co daje nam możliwość zwiększenia efektywności zarządzania projektami, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał wybierać pomiędzy kosztem a jakością.
TGM WZMOCNIENIE 

WZMOCNIENIE 

Wspierany przez zespół certyfikowanych konsultantów badawczych, TGM umożliwia Klientom bezproblemowe prowadzenie projektów badawczych i odkrywanie wnikliwych spostrzeżeń. 
TGM RESEARCH: BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA RYNKU
Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?

Interesuje Cię prowadzenie badań w określonym regionie? 

Dowiedz się więcej o naszych panelach w badaniach rynku mobilnego i internetowego