Skip to main content

Panel badawczy online w Gruzji | Badania rynku w Gruzji

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online w Gruzji? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2B? Gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Ci wsparcie badawcze w realizacji badań, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj wskazówki i dane dotyczące kraju oraz Panelu Badawczego TGM Research w Gruzji, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online w Gruzji! 

Mobile and online research panel in Australia

Gruzja w skrócie

Nazwa kraju

საქართველო

Język urzędowy

Georgian, Abkhazian

Stolica Gruzji

Tbilisi

Ważne miasta

Tbilisi, Kutaisi, Batumi

Populacja

3.99mln / miasto 59%

Średni wiek

38.3 lat

Użytkownicy Internetu

68%

Użytkownicy smartfonów

32.1%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

66.5%

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

68%

PKB ogółem (PPP)

$46.05 billion / $12,409(na osobę)

Motto narodowe: ძალა ერთობაშია! / Strength is in Unity

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online w Gruzji?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY W GRUZJI

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM w Gruzji?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego w Gruzji zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. TGM and its partner online panels are used solely for market research purposes. Our market research panel is a pre-recruited group of respondents who have agreed to take part in market research projects: including quantitative research or qualitative: such as online surveys, in-depth interviews (IDIs), focus groups, discussion board or IHUTs. 

Poniżej przedstawiamy zestawienie wykonalności badań rynku w Gruzji ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami

Maksymalna efektywna wielkość próby:

1,340

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

%

48%

Kobiety

%

52%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

%

7%

20-24

%

8%

25-29

%

9%

30-34

%

9%

35-39

%

8%

40-49

%

16%

50+

%

43%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie w Gruzji. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku w Gruzji możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?