Skip to main content
Usługi

Gromadzenie danych - badania terenowe i dobór próby

Zarządzanie międzynarodowymi projektami badawczymi

Usługi

Gromadzenie danych - badania terenowe i dobór próby

Zarządzanie międzynarodowymi projektami badawczymi

W TGM rozumiemy co sprawia, aby projekt zakończył się sukcesem. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w Singapurze, czy w Londynie i szukasz informacji o Manili czy Buenos Aires. Specjalizujemy się w międzynarodowych badaniach online, dostarczając wysokiej jakości wyniki za pośrednictwem naszych paneli. Z TGM Research masz dostęp do ponad 120 rynków na całym świecie, docierając do 3,3 miliarda konsumentów, na wyciągnięcie ręki.


Help with finding right participant
Potrzebujesz przeprowadzić projekt w wielu krajach?

WIELE ŹRÓDEŁ DANYCH = WYŻSZA REALIZACJA

Przy zbieraniu danych łączymy nasze panele z innymi źródłami akwizycji, takimi jak affiliate, aplikacje mobilne, sieci programmatic, media społecznościowe i wiele innych. Dzięki takiemu połączeniu mamy niezrównany dostęp do konsumentów z całego świata. Gwarantuje to szeroki zasięg przy wykorzystaniu inteligentnego doboru próby, rozszerzając zakres dostępnych uczestników dla Twojego projektu badawczego.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Wykorzystanie technologii mobilnej przez TGM zapewnia szybszy i lepszy dostęp do respondentów na całym świecie. Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do jednej zintegrowanej globalnej audiencji; będziesz mieć do dyspozycji autorskie panele TGM w ponad 130 krajach, certyfikowaną sieć panelistów z koniecznymi zgodami na przetwarzanie danych, trzydzieści tysięcy wydawców aplikacji mobilnych i inne kanały, które mogą być wykorzystane przy zbieraniu wyników. Oprócz tego zapewniamy szczegółowy pre-targetting w celu optymalizacji konwersji.

NAJLEPSZA KONTROLA JAKOŚCI

Chociaż korzystamy z wielu źródeł rekrutacji do jednej ankiety, ryzyko, że ci sami uczestnicy odpowiedzą wielokrotnie, jest minimalne; możemy to osiągnąć dzięki zastosowaniu naszej zastrzeżonej technologii Digital Fingerprint. Analiza wielu zmiennych, takich jak adres IP, pliki cookie, dane przeglądarki i inne cechy urządzenia, pozwala nam zidentyfikować uczestnika przy realizacji projektów na wielu grupach czy też rynkach docelowych.

GLOBALNY ZASIĘG

Nasza kompetencja w zakresie zbierania danych przy projektach międzynarodowych sprawia, że proces ten przebiega sprawnie - niezależnie od typu projektu, typu poszukiwanego profilu (konsumenci, specjaliści) czy też kraju realizacji badania. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii mobile oraz innowacyjnych metod rekrutacji. Łącząc różnorodne sposoby doboru próby (źródła panelowe i sampling dynamiczny), możemy prowadzić badania na trudnych grupach docelowych a także realizować badania nawet na najbardziej trudnodostępnych rynkach.


NASZE PANELE

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom jest to możliwe.

Przeczytaj więcej o panelu i metodzie próbkowania danych.

Dołącz do najbardziej znanych światowych marek, które z nami współpracowały.

Mamy udokumentowane doświadczenie w pomaganiu wiodącym światowym firmom i organizacjom, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.


Współpracujemy z:

  DLACZEGO WYBRAĆ TGM?

  Team of experts
  ZESPÓŁ EKSPERTÓW

  Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów udzieli wsparcia na wszystkich etapach procesu badawczego, zapewniając doradztwo i zrozumienie lokalnej specyfiki rynku. W strategii doboru próby uzyskasz spójność metodologii dla respondentów z różnych krajów i grup oraz porównywalność wyników. Dostosujemy prezentację wyników do potrzeb Twojej organizacji. Nasi konsultanci będą również wspierać przy analizach, generowaniu zautomatyzowanych wykresów, tworzeniu pulpitów badawczych i przekształceń danych w insighty.

  Proactive
  PROAKTYWNE

  Pomożemy Tobie uzyskać świeże spojrzenie na problemy biznesowe i odkryć nowe pomysły. Posiadamy doświadczenie w doradztwie przy tworzeniu strategii dla konkretnych marek i produktów z wielu kategorii. Doświadczenie to wykorzystujemy na etapie przygotowania projektu, przy definiowaniu celów badawczych, aż po prezentację wyników badania. Decydując się na współpracę z nami, będziesz miał pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

  Speed
  SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ

  Badania rynku z nami umożliwiają dostęp do globalnej grupy odbiorców. Docieramy do każdego profilu osób, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze rozwiązania badawcze wykorzystuje nowoczesną technologię, zapewniając szybkie wyniki, przy użyciu zautomatyzowanych pulpitów badawczych i zautomatyzowanych raportów gotowych do prezentacji. Nasi konsultanci, zlokalizowani w różnych strefach czasowych, będą koordynować wszystkie aspekty Twojego projektu, aby zapewnić szybką realizację. Nasz zespół zlokalizowany w różnych częściach świata, zadba o Twój projekt 24h na dobę dzięki czemu Twój projekt zostanie ukończony na czas.

  Project management
  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  Badanie rynku może być procesem iteracyjnym. Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, w trakcie badania bierzemy na siebie ciężar organizacyjny, zarówno w zakresie koordynacji kolejnych etapów badania, jak i koordynowania pracy na kilku rynkach jednocześnie (w razie potrzeby). 

  Proactive
  KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

  Do nowych pomysłów, procesów, usług i produktów wykorzystujemy różnorodne badania jakościowe i ilościowe narzędzia badawcze, dzięki czemu dogłębnie poznajemy opinię klientów na temat sprawdzonej koncepcji. W zależności od Twoich potrzeb, zaproponujemy najbardziej efektywne narzędzia i metody badawcze oraz metody przetwarzania badań marketingowych.

  Costs
  OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

  Współpraca z nami zapewnia przystępne koszty realizacji. Dzięki ekonomii skali, własnym panelom na całym świecie i zautomatyzowanej technologii zarządzania projektem ograniczamy niepotrzebne koszty.

  • differentology logo
   differentology
   Merve Muharremoglu

   "Director level involvement throughout the project- I like working with one consultant but feel the company's support. Also, the depth of expertise and quality of data are other reasons to work with them."

  • University of the Witwatersrand
   Emmanuel Silva Quaye
   "TGM team was extremely helpful and kind both during the quotation and the implementation of the entire project. They provided high-quality results which helped me develop our research work at Wits, Business School."
  • insights asia logo
   InsightAsia
   Rudi Wahyono

   "TGM Research was extremely helpful throughout the entire process to run this project online, providing valuable advice from the planning of the survey to the execution and delivery of the results. High-quality data, quick and professional!"

  • insights asia logo
   MURC
   Kensuke Shimura

   "Really happy with the quick response and implementation of the survey. Expecting to have further opportunities to collaborate."

  • insights asia logo
   MDI Global
   Robert Beaton

   "We worked with TGM for the third time, and we weren’t disappointed. The TGM Research team was helpful, dedicated, and quickly responded to all the queries and challenges that occurred. I’m looking forward to the next project together."

  • Griffith University
   Dr Rautenberg
   "Team was very efficient with project management and a pleasure to work with. I highly recommend TGM services."
   Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.

   Dzięki TGM masz dostęp do ponad 120 rynków i wiele lokalnych zespołów pomagających w realizacji Twojego projektu.