Skip to main content

Panel badawczy online na Białorusi | Badania rynku na Białorusi

Prowadzisz badania marketingowe rynku mobile lub online na Białorusi? Nie wiesz, od czego zacząć swój projekt badania rynku konsumenckiego lub projekt badania B2b bądź gdzie znaleźć odpowiedni panel online? Oferujemy Tobie wsparcie badawcze w realizacji badań które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania! Przeczytaj nasze wskazówki i dane dotyczące kraju i Panelu Badawczego TGM Research na Białorusi, które pomogą Ci odnieść sukces. Nie zapomnij zapytać nas o ekspertyzę TGM Research w obszarze badań panelowych online na Białorusi! 

Białoruś w skrócie

Nazwa kraju

Рэспубліка Беларусь

Język urzędowy

Belarusian, Russian

Stolica Białorusi

Minsk

Ważne miasta

Minsk, Gomel, Mogilev

Populacja

9mln / miasto 79%

Średni wiek

40.3 lat

Użytkownicy Internetu

74%

Użytkownicy smartfonów

61%

Użytkownicy laptopów / komputerów PC

Data unavailable

Aktywni użytkownicy mediów społecznościowych

40%

PKB ogółem (PPP)

$195 billion / $20,820 (na osobę)

Motto narodowe: Brak oficjalnego motta

Planujesz badanie rynku konsumenckiego lub badanie online na Białorusi?

Lista autorskich paneli internetowych TGM Research

 

NASZ PANEL INTERNETOWY NA BIAŁORUSI

Dlaczego warto korzystać z panelu mobilnego i internetowego TGM na Białorusi?

TGM Research jest właścicielem badawczego panelu internetowego na Białorusi zgodnego ze standardem double opt-In, czyli podwójnej zgody pobieranej z różnych źródeł podczas procesu rejestracji. Zapewnia to pełną ochronę danych. Gwarantujemy również reprezentatywność na szczeblu krajowym i brak wypaczeń związanych ze sposobem doboru źródła rekrutacji. Panele badawcze TGM Research i naszych partnerów są wykorzystywane wyłącznie do celów badań rynku. Nasz panel składa się ze wstępnie zrekrutowana i wyselekcjonowanej grupy respondentów, którzy zgodzili się wziąć udział w projektach badań rynkowych: w tym badań ilościowych lub jakościowych: takich jak ankiety online, wywiady pogłębione (IDI), grupy fokusowe, społeczności internetowe jak i testy in-home.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wykonalności badań rynku na Białorusi ze względu na płeć, wiek i region oraz informacje na temat wykonalności próby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Maksymalna efektywna wielkość próby:

2,880

Rozkład ze względu na płeć

Płeć

TGM

Spis ludności

Mężczyźni

47%

47%

Kobiety

53%

53%

 

Rozkład grup wiekowych

Wiek

TGM

Spis ludności

15-19

9%

6%

20-24

13%

7%

25-29

16%

9%

30-34

19%

10%

35-39

15%

9%

40-49

17%

16%

50+

11%

43%

 

Zasięg ogólnokrajowy

Nie musisz skupiać się na jednym konkretnym mieście bądź regionie na Białorusi. Dzięki mobilnemu panelowi TGM możesz przeprowadzać wywiady z ludźmi z całego kraju. Oznacza to lepszy plan doboru próby, większą reprezentatywność i możliwość ekstrapolacji wyników projektu przy ilościowej analizie badań bądź wnioskowanie z jakościowych projektów badawczych.

Koszt badań marketingowych

Ponieważ ankiety są administrowane przez Ciebie samodzielnie, koszty pracy w terenie są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodologiami realizacji projektów badawczych. Możesz przeprowadzać badania marketingowe z większą częstotliwością, korzystając z większej próby, która lepiej odpowie Twoim potrzebom badawczym.

Szybka realizacja

Korzystając z technologii mobilnej , od razu dotrzesz do tysięcy respondentów, którzy wypełnią Twoją ankietę w ciągu kilku godzin i zrealizować potrzebne kwoty.

Jakość ankiet

Niższe koszty nie wpłyną na jakość ankiet online. W TGM Research bardzo poważnie podchodzimy do jakości danych, stosując scentralizowaną i ścisłą procedurę rekrutacji panelistów, zarządzania panelami i kontroli jakości podczas całego procesu badania rynku.

Korzystamy z naszej unikalnej technologii Digital Fingerprint i szeregu zaawansowanych testów logicznych, które pozwalają nam zmierzyć poziom zaangażowania i jakość odpowiedzi każdego z respondentów, którzy wypełnią Twoje ankiety online.

Satysfakcja uczestników

Satysfakcja uczestników badań jest kluczowi dla sukcesu w branży badawczej. W TGM myślimy nie tylko o wygodzie korzystania z urządzeń mobilnych, ale także projektujemy zoptymalizowane i angażujące badania dla naszych panelistów. 

Dzięki naszemu systemowi wynagrodzeń, który rekompensuje respondentom ich czas i wysiłek, TGM jest jedną z najszybciej rozwijających się firm badawczych online na świecie, z najwyższymi wskaźnikami odpowiedzi i wynikami satysfakcji panelistów.

Oferujemy wiele opcji odbioru nagród: przez PayPal, GCodes®, gotówką, jako doładowania telefonu komórkowego, za pomocą Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, przelewem lub poprzez kupony online

Dostępne rodzaje badań rynkowych

Dzięki naszemu panelowi badań rynku na Białorusi możesz prowadzić zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe badania rynku - w tym popularne badania rynku konsumenckiego, a także bardziej specjalistyczne (badania zdrowotne, badania detaliczne, badania technologiczne, usługi badań społecznych i inne).

Masz zapytanie biznesowe?

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym

 Szukasz wysokiej jakości wsparcia dla swojego projektu badawczego rynku konsumenckiego lub biznesowego?