Skip to main content

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Program Affiliate
TGM Research

Przygotowaliśmy w 100% bezpłatny program partnerski - bez zobowiązań, dla wszystkich z zasięgiem online. Jeśli posiadasz strony internetową, bloga, bazę followersów i jesteś zainteresowany zarabianiem - będzie to coś dla Ciebie.
Program Affiliate TGM Research

ZARABIAJ PIENIĄDZE ONLINE

Generuj przychody z najlepszych programów partnerskich.

Dzięki programowi partnerskiemu TGM Research możesz generować miesięczne prowizje, promując nasze społeczności panelowe online i inne usługi w ponad 130 krajach.
Dzięki programowi partnerskiemu TGM Research możesz generować miesięczne prowizje, promując nasze społeczności panelowe online i inne usługi w ponad 130 krajach.  

Wykorzystaj swoje zasięgi, aby współpracować z nami i korzystaj z jednego z najlepiej płatnych programów afiliacyjnych dostępnych online.

Dołączenie do naszego programu partnerski jest w 100% bezpłatne, bez żadnych zobowiązań, a z linków partnerskich możesz zacząć korzystać bezwłocznie. Przy odrobinie kreatywności do tworzenia i promowania wysokiej jakości treści, będziesz mógł zarobić kilkaset dolarów miesięcznie bądź więcej - na prowizjach z naszego programu partnerskiego. Sposób zarabiania pieniędzy zależy od Twojego zaangożwania kraju, liczby potencjalnych panelistów oraz stopnia ich zaangażowania w nasze aktywności badawcze.
Generuj przychody z najlepszych programów partnerskich.
Program Partnerski (Affiliate) TGM Research jest idealnie pasuje dla każdego, kto ma dysponuje zasięgiem poprzez strony internetowe, blogi, sieci społecznościowe, kanały YouTube, aplikację mobilne i inne kanały które promują na możliwości zarobkowe online poprzez wypełnianie ankiet lub badania rynkowe.

Jak działa program partnerski TGM Research?

Nasz program partnerski jest w 100% darmowy i bez zobowiązań, a dzięki linkom partnerskim możesz zacząć w mgnieniu oka. Przy odrobinie kreatywności w tworzeniu i promowaniu treści wysokiej jakości, będziesz w stanie bez większego wysiłku zarobić kilkaset dolarów miesięcznie lub nawet więcej na prowizjach z naszego programu partnerskiego, gdy wszystkie linki partnerskie będą na swoim miejscu. Sposób zarabiania pieniędzy zależy od kraju, w którym nas promujesz, liczby wygenerowanych potencjalnych klientów i ich zaangażowania w nasze możliwości zarobku. Oferta i popyt na możliwości zarobkowe różnią się na poszczególnych rynkach.

Jak zarabiać pieniądze dzięki programowi partnerskiemu TGM Research?

Proces jest bardzo prosty. Decydując się na współpracę z nami, partner (Ty) poleca społeczność TGM Panel na swoich własnych kanałach cyfrowych i promuje TGM Panel jako sposób na zarabianie pieniędzy z domu. Nasze panele konsumenckie i oferty programów TGM są dostępne w 130 krajach na całym świecie, a my proponujemy jeden z najlepiej płatnych programów wynagrodzeń w branży dla panelistów, z codziennymi możliwościami zarobku.

Jakie rodzaje rozliczeń są możliwe w programie partnerskim TGM Research?

Za każdego członka rekrutowanego za pośrednictwem linków lub kanałów partnera, partner pobiera prowizję, stałą opłatę za nabycie lub otrzyma procent wszystkich nagród zdobytych przez przyszłych członków za każdym razem, gdy wypełnią ankietę (bez ograniczeń dotyczących przychodów i czasu).

Współpracujemy z szeroką gamą modeli cenowych, aby mieć pewność, że jest to korzystne dla obu stron. Najpopularniejszym jest model dzielenia się przychodami, w którym prowizje partnerów opierają się na nagrodach panelistów za wypełnianie ankiet i innych zadań miesięcznie (zwykle od 10% do 20% stawki prowizji). Ale używamy również podejścia CPA, CPM i CPL, aby zbudować niestandardowy program partnerski z naszymi partnerami.

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY ZOSTAĆ PARTNEREM

Jak działa program partnerski?

Zobacz w jaki sposób możesz wziąść udział:
Napisz do nas
przez formularz kontaktowy lub przez e-mail i powiedz nam nieco więcej o sobie i o swoim zasięgu. To nic nie kosztuje i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.
Napisz do nas
Porozmawiajmy
Omówimy opcję dla Twojego profilu; warunki cenowe, kraje, w których możesz nas promować, odpowiedni kontent oraz szczegóły związane z płatnościami.
Porozmawiajmy TGM
Implementacja
Zaimplementuj linki partnerskie na swoich kanałów . Wesprzemy Cię w śledzeniu konwersji, doradztwie i pomysłach dotyczących kontentu oraz sposobach promocji.
Implementacja
Monetyzacja
Zacznij zarabiać dzięki uczestnikom którzy zarejestrują się na stronach panelowych TGM. Otrzymuj płatności przez Paypal lub przelew bankow.
Monetyzacja TGM

Czy jesteś gotowy, aby zmonetyzować swoje zasięgi?

Zacznij korzystać z programu partnerskiego TGM

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TGM RESEARCH

Odkryj wyjątkowość naszego programu

Jesteśmy elastyczni i potrafimy wykorzystać różnorodne możliwości. Dlatego też sposób współpracy z nami może być również elastyczny. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TGM RESEARCH
WHY CHOOSE TGM RESEARCH
Discover the uniqueness of our program
We are flexible and we are able to take advantage of various opportunities. Therefore, the way of working with us can also be flexible. Choose the one that suits you best.

Ponieważ nasz system wynagrodzeń dla panelistów jest bardzo hojny, podobnie jak stawka prowizji dla partnerów, TGM Research ma jeden z najlepszych programów partnerskich opartych na dzieleniu się przychodami.

Prowadzimy badania i inne globalne działania marketingowe w ponad 130 krajach, co oznacza wiele możliwości zarobku dla panelistów i partnerów w celu generowania prowizji.

Ponieważ cenimy naszych członków, opracowaliśmy wyrafinowany i łatwy w użyciu interfejs panelu, dzięki któremu paneliści mogą uzyskać dostęp do kilkudziesięciu możliwości zarobku w dowolnym miejscu, czasie i z dowolnego urządzenia. Dbamy o to, aby Twoi potencjalni klienci generowali przychody.

Mamy zespół specjalistów ds. marketingu afiliacyjnego gotowych pomóc we wszystkich wdrożeniach śledzenia konwersji, kreacjach i doradztwie w celu optymalizacji Twoich przychodów podczas współpracy z nami.

ROZWIJAJ SIĘ DZIĘKI TGM RESEARCH

Rozwijaj się szybko, bez ogranczeń.
Współpracując z wiodącymi firmami i dostarczając insighty z całego świata, korzystamy z unikalnych metod gromadzenia danych i kontroli jakości.
Rozwijaj się szybko, bez ogranczeń.