Skip to main content

DOSTĘP BEZ OGRANICZEŃ

3 miliardy ludzi
w ponad 130 krajach
na wyciągnięcie ręki

Chcesz zrozumieć konsumentów, poszerzyć
udziały w rynku, ulepszyć markę lub wypuszczać
produkty odnoszące sukces?
Własne panele badawcze | Badania  internetowe i mobilne | TGM Research 
Nie szukaj już dalej; Twoja grupa docelowa jest tu, gotowa do wyrażenia opinii. Za pośrednictwem naszych zintegrowanych paneli i sieci partnerskich, TGM Research umożliwia nawiązanie kontaktu z ponad 3,3 miliardami osób na całym świecie.
Worldwide Access
Ogólnoświatowy Dostęp 

Łącz się z konsumentami na całym świecie. 

Key benefit card dot Key benefit card shadow
Reliable Data
Wiarygodne Dane 

Korzystaj z danych najwyższej jakości, które dostarczają trafnych wniosków. 

Key benefit card dot Key benefit card shadow
Speed to insights
Szybkość uzyskiwania informacji 

Uzyskaj dane w ciągu godzin, a nie tygodni.

Key benefit card dot Key benefit card shadow

Poznaj głębiej swój rynek
dzięki naszym globalnym panelom respondentów.

POZNAJ RÓŻNICĘ

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie
Dzięki naszym panelom jest to możliwe.

Uzyskaj dostęp do świata statystyk konsumenckich

Sprawdź nasz wysoce sprofilowane i sprawnie zarządzane panele badawcze. Uczestnicy naszych paneli są rekrutowani z wielu źródeł, aby uzyskać jak najlepszą jakość i przekrój próby. Każdy uczestnik jest również opisany przez szereg szczegółowych zmiennych, dzięki czemu możemy dokładnie targetować parametry związane z selekcją uczestników. W naszym systemie zaproszenia do badania są wysyłane do ściśle wyselekcjonowanych grup respondentów. Nie tylko skraca to czas trwania projektu, ale również maksymalizuje efektywność procesu prac terenowych znacząco poprawiając jakość i optymalizując koszty realizacji.

Współpracujemy tylko z najlepszymi 

Docieramy do respondentów na szereg rozmaitych sposobów, nie ograniczając się do tradycyjnych kanałów rekrutacji. Docieramy do użytkowników międzynarodowych sieci mobilnych partnerów, takich jak sieci społecznościowe, gry, aplikacje, usługi komunikacyjne, serwisy informacyjne, portale, strony internetowe itp. Daje to możliwość dotarcia do bardzo specyficznych grup odbiorców, których zwykle trudno znaleźć w panelach badawczych. Zapewnia to zbierane odpowiedzi bardziej zgodnych z rzeczywistymi postawami konsumentów, co przekłada się na jakość insightów.

Gdziekolwiek planujesz monitorować swoją markę, nasz zespół realizacyjny i technologia umożliwia dostęp do 85 paneli badawczych na całym świecie poszerzony dzięki dzięki rozbudowanej sieci partnerów w ponad 130 krajach.

Skala naszej organizacji oraz wielkość paneli pozwala na uzyskanie dłuższych okresów interwałów pomiędzy badaniami. Dodatkowo, stosując dynamiczny sampling gdy targetujemy zwykłych użytkowników internetu jesteśmy w stanie uzyskać informacje odzwierciedlające autentyczne postawy i opinie konsumentów.

Nasze Panele Badawcze 

Sięgaj globalnie, myśl lokalnie - dzięki naszym panelom badawczym.

PROWADZENIE PANELU JEST JAK BYCIE DOBRYM GOSPODARZEM

Priorytetem dla nas jest satysfakcja klienta oraz dostarczanie danych najwyższej jakości. W tym celu nieustannie monitorujemy i weryfikujemy zarówno zbierane informacje, jak i uczestników naszych badań. Systematycznie doskonalimy charakterystykę naszych paneli, aby precyzyjniej kierować ankiety do odpowiednich grup respondentów, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość uzyskiwanych wyników. Dbamy również o to, by uczestnicy naszych badań czuli się docenieni i świadomi wartości swojego wkładu, dlatego oferujemy im atrakcyjne systemy motywacyjne.
PANELE BADAWCZE TGM

Co wyróżnia nasze panele badawcze?

Co wyróżnia nasze panele? Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży badawczej, nieustannie dbamy o najwyższą jakość zbieranych przez nas danych. Nasza wiedza i zaangażowanie gwarantują, że dostarczane przez nas insighty są niezwykle precyzyjne i wiarygodne.
Wielostopniowa rekrutacja

TGM rekrutuje uczestników panelu z szerokiej gamy źródeł, takich jak sieci afiliacyjne, subskrypcje e-mailowe, kampanie marketingowe, programy lojalnościowe, media społecznościowe czy aplikacje mobilne. Dzięki temu eliminujemy ryzyko błędów wynikających z jednostronnej selekcji, co mogłoby prowadzić do przekłamań w wynikach. Nasz sposób rekrutacji gwarantuje, że panel jest wiernym odzwierciedleniem badanej populacji.

Mieszany dobór próby

Pomimo, że jesteśmy zawsze elastyczni w stosunku do specyfikacji projektowej klienta, często zalecamy, aby nie ograniczać się wyłącznie do samych paneli badawczych. Zazwyczaj najlepiej sprawdza się połączenie doboru panelowego i próbkowania dynamicznego. Dynamiczne próbkowanie równoważy efekt „zawodowych respondentów”. Respondenci, do których docieramy poprzez dynamiczne próbkowanie są rekrutowani "ad-hoc", nie należą do istniejących paneli i nigdy wcześniej nie uczestniczyli w projektach badawczych. Dlatego ich odpowiedzi są świeże i mają tendencję do udzielania bezstronnych i bardziej uczciwych odpowiedzi.

Ścisłe kontrole jakości

Stosujemy szeroką gamę mechanizmów kontroli jakości opartych na najnowocześniejszej technologii, umożliwiających dogłębną weryfikację danych. Obejmuje to między innymi kontrolę cyfrowego odcisku palca (digital fingerprint) w celu uniknięcia zduplikowanych odpowiedzi, pytania kontrolne, sprawdzenie, testy automatyzacji, a także szeroko zakrojoną kontrolę lokalizacji respondenta. Wszystko to ściśle przestrzegając wytycznych kodeksu ESOMAR, w tym procedury podwójnej zgody dla panelistów oraz przepisów dotyczących gromadzenia danych.

Głębokie profilowanie

Panele TGM znacząco wykraczają poza ogólne profilowanie demograficzne, dzięki czemu klienci mogą uzyskać najlepiej dobraną próbę. Setki zmiennych opisujących każdego panelistę, np. przychody gospodarstwa, zawód, preferencje konsumenckie i częstotliwość użytkowania kategorii, warunki zdrowotne, wykształcenie, posiadanie dobra konsumpcyjne czy preferencje wyjazdowe, sprawiają, że wysyłamy Twoją ankietę dokładnie do osób, których szukasz.

Zaangażowanie panelu i UX respondentów

Aby uzyskać odpowiedzi na ankiety, członkowie panelu musza być zainteresowani badaniami i autentycznie się w nie zaangażować. Dokładamy wszelkich starań, aby zmotywować członków panelu, zapewniając, między innymi, atrakcyjne zachęty, przyjazny interfejs, kwestionariusze dostępne na urządzeniach mobilnych, różnorodne formy zadań. Odpowiedzi panelistów są regularnie monitorowane, a respondenci, którzy przestają być zaangażowani i uważni podczas wypełniania ankiet, są eliminowani z uczestnictwa w panelu.

Bezpieczeństwo danych

TGM spełnia standardy ICC / ESOMAR dotyczące bezpieczeństwa danych. Wszystkie dane i materiały projektowe dostarczone przez członków panelu TGM i klientów są przechowywane na bezpiecznych serwerach. Pomieszczenia serwera są zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą firewall, szyfrowania danych, uprawnień opartych na IP, i kontroli dostępu, a także innych środków bezpieczeństwa. Ponadto wykorzystujemy szyfrowane ścieżki plików lubi treści wideo, aby zapobiec pobraniu materiałów testowych z ankiety. TGM nie sprzedaje nikomu swoich danych i jest również zgodne z wytycznymi RODO. Paneliści mają możliwość wglądu do swoich danych i wypisania się w dowolnym momencie.

NASZ STANDARD JAKOŚCI DANYCH 

Jak zapewniamy jakość danych? 
W TGM Research korzystamy z modeli opartych na sztucznej inteligencji, aby zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia botów, oszustw i nadużyć, a także utrzymać wysokie standardy reakcji, aby mieć pewność, że będziesz spędzać mniej czasu na sprawdzaniu jakości odpowiedzi, a więcej na analizowaniu wyników badań. 

Przeczytaj więcej o naszym podejściu do jakości danych w naszych odpowiedziach na pytania dotyczące ESOMAR.
TGM Wczesne wykrywanie oszustw TGM Wczesne wykrywanie oszustw
Wczesne wykrywanie oszustw
  • Rejestracja z wykorzystaniem cyfrowego odcisku palca (digital fingerprint) opartego o numer IP, pliki cookie, danych przeglądarki i inne cechy urządzenia
  • Ścisły monitoring podejrzanych adresów IP - eliminujący serwery proxy, farmy serwerów, niepoprawne lokalizacje geograficzne i inne.
  • Wieloczynnikowy przesiewowy kwestionariusz rekrutacyjny
TGM Ongoing Quality Check icon TGM Ongoing Quality Check circle
Bieżąca kontrola jakości
  • Trust Score (wzajemnie wykluczające się odpowiedzi, straight-lining)
  • Testy językowe
  • Całkowity czas trwania ankiety Średni czas na pytanie
  • Automatyczne blokowanie nadużyć
TGM Czyszczenie danych TGM Czyszczenie danych
Czyszczenie danych
  • Sprawdzanie jakości odpowiedzi za pomocą wbudowanych narzędzi SurveyGizmo
  • Dane odbiegające od standardów jakości są poddawane kontroli QC, a po jej przebiegu jeżeli odbiegają od parametrów - eliminowane z końcowego pliku wynikowego.
SPOŁECZNOŚCI BUDOWANE WOKÓŁ MARKI
Zadbamy, aby uczestnicy byli dostosowani do Twoich konkretnych potrzeb, szczególnie w przypadku długodystansowego pomiaru i badań jakościowych.
SPOŁECZNOŚCI BUDOWANE WOKÓŁ MARKI
Zadbamy, aby uczestnicy byli dostosowani do Twoich konkretnych potrzeb, szczególnie w przypadku długodystansowego pomiaru i badań jakościowych.
PANEL BRANŻOWY
W TGM Research wiemy z doświadczenia, że specjalizacja firmy ma znaczący wpływ na jej potrzeby badawcze. Dlatego stworzyliśmy dedykowane usługi dla wybranych branż.
PANEL BRANŻOWY
W TGM Research wiemy z doświadczenia, że specjalizacja firmy ma znaczący wpływ na jej potrzeby badawcze. Dlatego stworzyliśmy dedykowane usługi dla wybranych branż.

Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.

TGM Research Panel Audience daje dostęp do milionów respondentów czekających na Twoją ankietę.