Skip to main content

TGM RESEARCH: BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA RYNKU

Dostarczamy globalne badania dla podejmowania
trafnych decyzji trafnych decyzji

W TGM Research, specjalizujemy się w międzynarodowych badaniach online. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć paneli pozwala nam dostarczać wysokiej jakości badania konsumenckie w niemal każdym zakątku świata.
TGM RESEARCH: BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA RYNKU
esomar member
gdpr compliant
secure ssl encryption
endorsal 5/5
tgm research review
TGM RESEARCH: BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA RYNKU
NASZA AGENCJA BADAWCZA

Co nas wyróżnia?

Wiedza oparta na rzetelnych danych jest podstawą sukcesu. W TGM wspieramy i wzmacniamy organizacje poprzez zaawansowane rozwiązania badawcze. Zapewniamy globalne zbieranie danych i realizujemy kompleksowe projekty badawcze. Wszystko po to, by pomóc w podejmowaniu trafniejszych decyzji. Skorzystaj z naszego wsparcia, aby zebrać odpowiedzi których szukasz. Doświadcz globalnej wiedzy konsumenckiej już dzisiaj!

NASZE ROZWIĄZANIA:

TGM DLA MARKETERÓW

Dowiedz się, jak skuteczne są Twoje kampanie. Określ, jak nowe kreacje wpływają na wskaźniki marki. Pomożemy zrealizować projekty badawcze wśród konsumentów na rynkach całego świata. Uzyskaj insighty wspierające planowanie strategiczne, opracowanie nowych kampanii lub rozwój koncepcji nowych produktów.

TGM DLA BADACZY

Dzięki zaawansowanemu targetowaniu, oferujemy kompleksowe wsparcie przy realizacji Twoich projektów badawczych. Umożliwiamy agencjom badawczym szybko i przystępnie dostęp do wiedzy o konsumentach z szerokiego zakresu nisz i regionów. Realizuj swoje projekty badawcze na czas, gdy odpowiedzi są najbardziej istotne.

TGM DLA EDUKACJI

Dotrzyj do odbiorców, którzy wezmą udział w Twoim projekcie badawczym. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie grupy respondentów. Niezależnie od tego, czy badasz populację ogólną, reprezentatywną dla danego kraju czy wybraną grupę demograficzną, gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie osoby dla sprawnej realizacji Twojego badania.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Agencje badawcze i reklamowe, marki, firmy i wiele innych organizacji, w tym:
TGM is trusted by Amazon
TGM is trusted by Publicis
TGM is trusted by Harvard
TGM is trusted by LSE
TGM is trusted by Saxo Bank
TGM is trusted by DW
TGM is trusted by BCG
TGM is trusted by dynata
TGM is trusted by Rakuten Insight
TGM is trusted by Criteo
TGM is trusted by Kantar
TGM is trusted by ArabBrazilian Chamber of Commerce
TGM is trusted by Boiron
TGM is trusted by MASAN
TGM is trusted by Saatchi
TGM is trusted by nielsen
TGM is trusted by Havas
TGM is trusted by Mindshare
TGM is trusted by CAU
TGM is trusted by Chicago University
TGM Online Survey Panels
NASZE PRODUKTY I USŁUGI

Panele internetowe

Dane najwyższej jakości = trafne decyzje.
Nie wszystkie dane mają taką samą wartość. Korzystając z naszych międzynarodowych paneli badawczych oraz zaawansowanych systemów zarządzania i kontroli, gwarantujemy wysokie zaangażowanie respondentów, co przekłada się na najwyższą jakość zbieranych danych.

Myśl globalnie, działaj lokalnie.

Planując badanie online, postaw na ekspertów. Dzięki współpracy z nami uzyskasz dostęp do rzetelnych danych z naszych dynamicznie rozwijających się, niezależnych paneli badawczych, które obejmują Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz Amerykę Północną i Południową.
NASZE PRODUKTY I USŁUGI

Profesjonalne Doradztwo 

W TGM Research podchodzimy do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem, traktując Twoją firmę z należytą starannością. Jesteśmy nie tylko agencją badawczą, ale również zaufanymi partnerami w dziedzinie badań rynkowych. Nasi eksperci są gotowi, by asystować Ci na każdym etapie realizacji badania ankietowego.

Niezależnie od skali i złożoności projektu - od kompleksowych usług badawczych po sample only - naszym celem jest dostarczenie precyzyjnych odpowiedzi, które wesprą rozwój Twojego biznesu. Oferujemy wszechstronne badania, od analizy doświadczenia klienta (CX) po badania marki. Wszystkie niezbędne usługi w jednym miejscu.
Produkty i usługi TGM

DLACZEGO TGM?

Poczuj różnicę
Wierzymy, że technologia może znacznie ułatwić jakość życia i pracy. Nasze zaawansowane rozwiązania badawcze oraz globalny zasięg umożliwiają nam efektywniejsze, bardziej precyzyjne i innowacyjne badania. Wybierając badania rynkowe z TGM, zyskujesz gwarancję profesjonalizmu i jakości w realizacji projektów w ponad 130 krajach.

Nasz doświadczony zespół, precyzyjne targetowanie, nowatorskie technologie bazujące na AI oraz zaangażowani respondenci gwarantują kompleksowe wsparcie w Twoich badaniach rynkowych.
TGM Zasięg

Dzięki naszym panelom zapewniamy niezrównany zasięg, umożliwiając dostęp do konsumentów z całego świata – w tym regionów APAC i MENA. Dołącz do szeregu organizacji z całego świata, które wspieramy w zdobywaniu wiedzy o otaczającym rynku.

TGM Jakość

Wysokiej jakości dane zaczynają się od dobrego projektu badania i dobrze utrzymanego panelu. Dlatego zawsze przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości kwestionariuszy i prewencji. Monitorujemy przebieg prac terenowych w czasie rzeczywistym, wykorzystując innowacyjne rozwiązania.

TGM Szybkość

Dzięki precyzyjnemu targetowaniu optymalizujemy konwersję i ograniczamy odrzucenia w ankietach już na wstępnym etapie. Łącząc nasz panel respondentów z inteligentną metodą doboru przy wykorzystaniu źródeł zewnętrznych, zapewniamy niezrównaną sprawność procesu doboru próby.

TGM Opłacalność

W 100% zautomatyzowane, innowacyjne technologie kontroli, globalny zespół, i sprawnie zarządzane panele badawcze, atrakcyjny system incentive i szereg wyselekcjonowanych partnerów. Doświadcz korzyści ekonomii skali badań rynku z TGM już dzisiaj.

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI TGM

Wielokrotnie nagradzane rozwiązania technologiczne

W TGM nieustannie poszukujemy partnerów, którzy umożliwią nam bycie bardziej zwinnym i 10-krotnie lepszym od innych, ponieważ wierzymy, że doskonałość technologiczna jest niezbędna do radzenia sobie ze złożonością otaczającego nas świata. Korzystamy z szeregu narzędzi wspierających technologię badawczą, napędzających nasze realizacje. Poznaj nasze możliwości w zakresie tworzenia ankiet, gromadzenia danych online, przetwarzania danych, tworzenia skryptów, jak i standardy jakości zbierania danych.
Uzyskaj lepsze odpowiedzi. Szybciej.
TGM Research Panel Audience daje dostęp do milionów respondentów czekających na Twoją ankietę.